Neler Yeni

Nays ile steam cashback ?

Asdfghj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ege Çetintaş
Nays diye bi uygulama varmıs steamda oyun alındığında %20 cashback sağlıyormuş. bu doğru mu ? doğruysa hala geçerli mi ? mesela 330 liralık oyun alsam 260 liraya mı denk gelicek cashback ile birlikte

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,556
İsim
Fatih
Doğru, hala geçerli, max 100 TL cashback veriyor. Kartta kalan paranı çekemiyorsun ama onu söyleyeyim. İşbank müşterisi olman gerek para göndermek için.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kaan
Evet %20 geri ödeme ile o fiyata gelecek. Bu geri ödeme kampanyası 28 Şubat 2023 tarihine kadar devam edecek, sonrasında yenilerler mi bilmiyorum. Satın alımı tamamladıktan sonra 1-2 iş günü içerisinde geri ödeme geliyor, ben 4-5 defa geri ödeme kampanyasından yararlandım ve ertesi günü geri ödeme yansımıştı. @sameenshaw hocamızın da dediği gibi İşbank müşterisi olmalısınız parayı göndermek için. Yani geri ödeme çekilebilir.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Evet %20 geri ödeme ile o fiyata gelecek. Bu geri ödeme kampanyası 28 Şubat 2023 tarihine kadar devam edecek, sonrasında yenilerler mi bilmiyorum. Satın alımı tamamladıktan sonra 1-2 iş günü içerisinde geri ödeme geliyor, ben 4-5 defa geri ödeme kampanyasından yararlandım ve ertesi günü geri ödeme yansımıştı. @sameenshaw hocamızın da dediği gibi İşbank müşterisi olmalısınız parayı göndermek için. Yani geri ödeme çekilebilir.
steamde hangi ödeme yöntemini seçmek gerekiyor bunun için? visa mı? işbankası(boacompra) olan mı?

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
Hocam merhaba ben 3 şubatta crysis serilerini aldım cashback ile 1 hafta oldu neredeyse gelen giden yok 3 iş günü içinde gelir dediler 6 iş günü oldu gelen yok halen her gün müşteri hizmetlerine bağlanıp söylüyorum kayıt açtık falan diyorlar bir iş yaptıkları yok böyle uygulamanın Allah belasını versin kısaca eğer bu kadar bekletilip mağdur edilip ekstra indirim vs vs vermezlerse daha kullanmam kimseye de önermem

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Hocam merhaba ben 3 şubatta crysis serilerini aldım cashback ile 1 hafta oldu neredeyse gelen giden yok 3 iş günü içinde gelir dediler 6 iş günü oldu gelen yok halen her gün müşteri hizmetlerine bağlanıp söylüyorum kayıt açtık falan diyorlar bir iş yaptıkları yok böyle uygulamanın Allah belasını versin kısaca eğer bu kadar bekletilip mağdur edilip ekstra indirim vs vs vermezlerse daha kullanmam kimseye de önermem
umarım ödemeleri yaparlar.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kaan
steamde hangi ödeme yöntemini seçmek gerekiyor bunun için? visa mı? işbankası(boacompra) olan mı?
4 ile başlayan kartlar VISA kartlardır. 5 ile başlayan kartlar MasterCard kartlardır. Bu bağlamda VISA seçmelisiniz.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Emir Acar
Geldi mi hocam

Top Bottom