Neler Yeni

Nays steam para ekle kısmından yapılan alışverişlere cashback veriyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Başar Timur
Dün steam uygulamasından para ekle kısmından steam cüzdanıma 80 tl ekledim. Alışveriş detaylarımda harcamama "Nays karttan harcama" diyor. Yani bana cashback verecek mi? Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu? Nays harcama detayı ektedir.

Ekler

• Screenshot_20230427-155717.jpg
    Screenshot_20230427-155717.jpg
    89.9 KB · Hit: 44

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Benimde orada karttan para harcama yazıyor ama açıklamada Steam Purchase yazıyor. Yatmamıştı Cashback'ım müşteri hizmetlerine yazdım kayıt açtırdım. bekliyorum. Tahminimce senin orada yazmıyor vermeyebilir.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Nail
veriyor 3 gün içinde yatar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Başar Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nays cashbackleri hemen yatmıyor, sadece Steam'e özel değil. Ortalama 36 saat sürüyor benimkiler.
Hocam benim açıklamada Steam ile ilgili hiçbir şey yazmıyor diye şüpheye düştüm. Neyse 3 gün sonra da vermezlerse iptal.
veriyor 3 gün içinde yatar
Benimde orada karttan para harcama yazıyor ama açıklamada Steam Purchase yazıyor. Yatmamıştı Cashback'ım müşteri hizmetlerine yazdım kayıt açtırdım. bekliyorum. Tahminimce senin orada yazmıyor vermeyebilir.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,910
İsim
Bilal Tepe
500tl ye 100tl veriyo 3 kez yaptım 300 kazandım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Başar Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
500tl ye 100tl veriyo 3 kez yaptım 300 kazandım
hocam telefondan mi aldınız pc den mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir 40 TL daha aldım bunun açıklamasında Steam purchase yazıyor. 80 i iade edeceğim.

Hocam bir 40 TL daha aldım bunun açıklamasında Steam purchase yazıyor. 80 i iade edeceğim.

Son düzenleme:

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
hocam telefondan mi aldınız pc den mi

iade edebiliyorsanız edin. tekrar alırsınız. riske girmeyin.

Top Bottom