Neler Yeni

Yardım Nba 2k21 rozet yükseltme hatası

Eyüpcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eyüpcan Aksu
Arkadaşlar öncelikle merhaba iyi forumlar. Ben ps4 üzerinden Nba 2k21 MyCareer oynuyorum. Bugün bir sorunla karşılaştım. Biliyorsunuz ki MC’de maç sonu maç içi yaptıklarınıza göre size rozet ve gelişim puanı veriyo ancak maçta her ne kadar iyi oynarsam oynayayım maç sonu çıkan rozet ve yetenek puanı gelişimi ekranında 0 yazıyo. Hiçbir şekilde puan alamıyorum ve ne rozetimi geliştirebiliyorum ne de Vc’m olmasına yetenklerimi geliştirebiliyorum. İnternette nasıl arayacağımı bilemedim bu sorunu. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu?

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
@Ariseks o oyunu oynuyordu herhalde

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Arkadaşlar öncelikle merhaba iyi forumlar. Ben ps4 üzerinden Nba 2k21 MyCareer oynuyorum. Bugün bir sorunla karşılaştım. Biliyorsunuz ki MC’de maç sonu maç içi yaptıklarınıza göre size rozet ve gelişim puanı veriyo ancak maçta her ne kadar iyi oynarsam oynayayım maç sonu çıkan rozet ve yetenek puanı gelişimi ekranında 0 yazıyo. Hiçbir şekilde puan alamıyorum ve ne rozetimi geliştirebiliyorum ne de Vc’m olmasına yetenklerimi geliştirebiliyorum. İnternette nasıl arayacağımı bilemedim bu sorunu. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu?
2K22 çıktığı an offlineda yani NBA maçlarında badge vermiyor. 20-21 arasında da yapmışlardı.
Yani kısaca senin badge'ler vardı ya,
Onlar artık yok.
Bayadır oynamıyorum
@G.O.A.T.
Eyw

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular