Neler Yeni

Ne diye kaydedilmiğizi nasıl öğrenebiliriz

ahmetcnar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
M.Ahmet Çinar
Arkadaşlar ben birinin beni rehbere nasıl kaydettiğini nasıl öğrenebilirim (kaydedildiğimden eminim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Talha Deniz Kurt
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama hazır sistem
Instagram
talhadeniiz
Discord
talhadeniz3348
getcontact uygulamasindan gozukuyo

ahmetcnar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
M.Ahmet Çinar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki hangi bilgilerim gider bide istediğim kişidede yüklü olması lazımmı yoksa değilmi

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
okr
Arkadaşlar ben birinin beni rehbere nasıl kaydettiğini nasıl öğrenebilirim (kaydedildiğimden eminim)
getconcact işe yariyo ama nasıl kayıt ettiğini sorgularsan mesaj gidiyo

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,913
İsim
Hasan
Harbimi. Peki çalışıyo mu bu yöntem
%100. Saçma ***** sitelere yakınlarınızın veya arkadaşlarınızın numaralarını ifşa etmekten iyidir. Bu tarz uygulamalar sizin tüm rehberinizi de patlatır. Kısacası çocuk gibi yasadışı yollarla insanların özel bilgilerini çalmaya çalışacağınıza gidin adam gibi sorun. Sorabilecek samimiyetiniz yoksa demek ki öğrenmemenizin gereken bir şeydir.

Rulep

80+ Gold
şu ne olduğu belirsiz programları kullanmayın eğer beni nasıl kaydettin diye soramıyorsan sorabiliyor olsan da saçma bir soru bence telefonunu bir yere sakla kaybettim çaldırabilir misin diye sorabilirsin

ahmetcnar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
M.Ahmet Çinar
%100. Saçma ***** sitelere yakınlarınızın veya arkadaşlarınızın numaralarını ifşa etmekten iyidir. Bu tarz uygulamalar sizin tüm rehberinizi de patlatır. Kısacası çocuk gibi yasadışı yollarla insanların özel bilgilerini çalmaya çalışacağınıza gidin adam gibi sorun. Sorabilecek samimiyetiniz yoksa demek ki öğrenmemenizin gereken bir şeydir.
Get contactın rehberimi ve diğerlerini çaldığını duyduğum için başka öneriler aramıştım sizde adam gibi cevap verseydiniz bu kadar uzamazdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu ne olduğu belirsiz programları kullanmayın eğer beni nasıl kaydettin diye soramıyorsan sorabiliyor olsan da saçma bir soru bence telefonunu bir yere sakla kaybettim çaldırabilir misin diye sorabilirsin
Hocam sağolun bende belirsiz olduğunu duymuştum. Durum şu ki bu sınıftan biri, eğer dediğiniz yöntemi denersem biraz saçma olur sınıfta o kadar kişi varken. Bide şöyle diyim ben wp grubunda onun pp sini görebiliyorum ama başka Bi numaradan göremiyorum ordan anladım beni kaydettiğini

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,879
Üyeler
138,429
Son üye
timoott
Top Bottom