Neler Yeni

Neden hâlâ Atatürk'ü sevmeyen var?

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Abdurrahman
Aynen kardeşım benim saygım yok. Sizin var sanki. Basit bir ironiyi anlayamayacak kadar düşük IQ lusunuz. Beyniniz karıncalanmış düşünmemekten. Profilimdeki adam da türk milliyetçiliğinin kurucularındandır. Senin seviciliğini yaptığın adamları da ayaklarından tavana asıyodu bilgin olsun
Kardeşim Senin Aklın yerinde değil.İroniyi ayrı seni ayrı eleştirdim anlayacak kapasiten olsa fark ederdin, inanmadığın birseyi inanmış gibi cümle yazarsan dalga geçilirsin sende
Benim seviciliğini yaptığım adam kim?
Araplar diye genel olarak dersen tamamen zırvalarsın
Cemal paşa İsyan edenlerin başını ezmiştir
Yapılması gereken de buydu bunu üsttede yazdım kör değilsen görürdün zaten
Saygın fln yok zaten Profilinde olan adamın dinine ve inanan herkese safsata & insanlara ise mal gözüyle bakarak cevap vermen ortada cevap verirken 180 derece dönmeye gerek yok sus kabul et daha ne düşündüğünü sen bile bilmiyorsun otur kendini dinle ne dusunugunu sorgula

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
dilimizi vs değiştirmesi
alfabe değişti dil aynı.
Mesela atatürkçü bir genç şuan osmanlıdan bir padişah hakkında konuşmaz onun için sadece atatürk vardır. Ecdadımızı böyle böyle unutuyoruz işte.
dostum Atatürkçüyüm. Osmanlıyı da Selçukluları da Göktürkü de gayet iyi bilirim. he ecdad diyorsan müslümanlıktan öncesini de bilmen gerekir.
Eleştirmesinide bilirim savunmasınıda bence herkes böyle olmalı.
buna katılıyorum.

Atatürk ülkenin kurucusu ve kurtarıcısıdır. Vatan dediğimiz onun ve silah arkadaşları sayesinde varlığını sürdürmüştür. herkese iyi akşamlar.

RONALDINHO

80+ Silver
Düşünme yetisi gelişmemiş osmanlı sevdalıları sevmez genelde

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Düşünme yetisi gelişmemiş osmanlı sevdalıları sevmez genelde
Sırf kendinle farklı düşünen insanları aşağı görmen bile kemalist kitlenin sevilmemesi için bir sebep bir insanı kim temsil ediyorsa o davranışlarına dikkat etmeli eğer ben müslümanım diyorsam içki içmeyecem kumar oynamayacam. Eğer sen kemalistim diyorsan insanların farklı düşüncelerine saygı duyacaksın onları sırf kendi ideallarinden farklı yönlere gittiği için hakarette bulunmayacaksın.

RONALDINHO

80+ Silver
Sırf kendinle farklı düşünen insanları aşağı görmen bile kemalist kitlenin sevilmemesi için bir sebep bir insanı kim temsil ediyorsa o davranışlarına dikkat etmeli eğer ben müslümanım diyorsam içki içmeyecem kumar oynamayacam. Eğer sen kemalistim diyorsan insanların farklı düşüncelerine saygı duyacaksın onları sırf kendi ideallarinden farklı yönlere gittiği için hakarette bulunmayacaksın.
Bulunucam 🤭

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Kardeşim Senin Aklın yerinde değil.İroniyi ayrı seni ayrı eleştirdim anlayacak kapasiten olsa fark ederdin, inanmadığın birseyi inanmış gibi cümle yazarsan dalga geçilirsin sende
Benim seviciliğini yaptığım adam kim?
Araplar diye genel olarak dersen tamamen zırvalarsın
Cemal paşa İsyan edenlerin başını ezmiştir
Yapılması gereken de buydu bunu üsttede yazdım kör değilsen görürdün zaten
Saygın fln yok zaten Profilinde olan adamın dinine ve inanan herkese safsata & insanlara ise mal gözüyle bakarak cevap vermen ortada cevap verirken 180 derece dönmeye gerek yok sus kabul et daha ne düşündüğünü sen bile bilmiyorsun otur kendini dinle ne dusunugunu sorgula
Tamam öğretmenim sağolun bilgiler için.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,792
İsim
Hakan
F98Yl8zWkAAL6AW

tayyip28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tayyip guctas
tarihimin pek iyi olduğu söylenemez ama bir kesinlik var ki atatürk devletimiz icin cok iyi şeyler yapmıstır
bazı insanlar atatürk dinsiz, ingilizlerin kölesi, osmanlıyı yıktı küçücük ülke bıraktı falan diyor neden insanlar böyle düşünüyo kucukken kuzenimle aramda sohbet olmustu alkol ictigi icin ataturku sevmedigini söylüyodu ama suan kendisi baya alkol icen biri.
Burda siaset yapiliyomu yapılıyorsa yaptıkları çok kötü kuranlari toplatıp yaktırmış

Top Bottom