Neler Yeni

Rehber Neden son zamanlar da forumdan ayrılan üye sayısı arttı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
İmzaya belirli bir boyutta resim ekleme de gelebilir mesela kulüplerin işine çok yarar. Kendilerine bir kulüp logosu falan tasarlayıp imzalarına koyarlar. Gayette güzel olur.

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Ceza sistemi kısmı hakkında yorum yapamam.
Ama bazı öneriler gerçekten ciddiye alınmalı diye düşünüyorum.

T.P.G.

80+ Titanium
Alıntıyı görüntüle

Bunun kabul edilebilir bir yanı yok kusura bakma ama.
''
6 Ayda 1 isim değiştirme, blog bölümü, imzaya bağlantı ekleme, sistem araçları kategorisi gibi.

Ayrıca moderatör sayısı arttığına göre konu onay sistemi de bence gelebilir.

Biliyorum yeri burası değil ama konusu açınca kâle alınmıyorum.

Ama uyarı sisteminin iyi işlediğini düşünüyorum.''

-_-

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Forumumuzda yanlış bilgilendirme ban sebebidir lakin bunu yumuşatmak için sizleri uyarıyoruz sizlere sadece uyarı veriyoruz ama maşallah sizin yönetici uyarmış mı uyarmamış mı dünya umrunuzda değil daha başlık yazmayı öğrenememişsin yok efendim şöyle yok böyle bu yazım yanlışları bu başlıklar bu konular ile PERMA ban atılan forumları biliyorum? suçumuz nedir sizi uyarmak mı?

ve bir çok üyemiz "çok uyarı sonrası" otomatik banlanıyor neden? adamın dünya umrunda mı? DA Forumdayız yardırın.

Çok net söylüyorum benim gibi bir adama "Abdullah Hacıgül'ü eleştirdi ve teker teker yanlış bilgilendirmeden ceza aldılar demek çok yakışıksız bir söyledir" sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben bu işi 8 yıldır yapıyorum. Yanlış bilgilendirmeye yanlış bilgilendirme diyeceğim zaten ne dememi bekliyorsun? ne biliyorsun da sen neyi değerlendiriyorsun.

Ve şunu da kimse unutmasın DA Forum'un hitleri her geçen gün artıyor.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sen gel yeni daha bebek olan bir forumu aç bu forum için yöneticiler sabahlara kadar uyumasın forumu nasıl iyileştiririz diye düşünsün tartışsın forumdaki istekleri hergün değerlendirsin bu konu da yeni olan bir ekip "üzerinde çalışıyoruz" dediğinde sen gel benim fotoğrafımın altında dalga geç? sen önce terbiyeni bil iki tane matematik sorusu sorsam boş boş bakacak adamın geçtiği dalgaya bak. Ama özür dileriz hata bizdeki kuralları sert bir şekilde uygulamıyoruz peki biz kuralları yumuşatmayıp gerçekten uygularsak ne olur? işte aylar önce banlanman gerektiği gibi şuan banlanırsın.

IMG_20201030_020338.jpg

Son düzenleme:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bize akıl veren adama bak 13 tane uyarı almış ve bu adam DA FORUM'un adaletini sorguluyor komedi üzerine komedi. Bu 13 uyarını birinden bile ders çıkartmamış adamlar zaten bu tip akılları verir akıllı adamlar sorusunun cevabı basit olan şeylerle zaman kaybetmez.

uyarılar.jpg

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,842
Üyeler
140,259
Son üye