Neler Yeni

Rehber Neden son zamanlar da forumdan ayrılan üye sayısı arttı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.

unkown

80+
Forumda bir siteyi paylaştım amacım siteyi tanıtmak falan da değildi. Ardından hooopp 2 ay ban...

Teşekkürler yönetim.

(Bu arada bu hesabımda değil yanlış anlaşılmasın)

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Başka forumlarda bu yaptığınız şeyler için aylarca ban yiyorken gelip burada uyarı alıp kurtulduğunuz için hesap sormanız çok garip gerçekten. Anlaşılan iyi niyet herkese pek yaramıyor.
Kusura bakmayın iyi niyet fln diye bir şey yok. Bir sürü forum gezdim burada ilk defa böyle saçma ceza alanları gördüm (kendi aldığım cezalara bir şey demiyorum). Lütfen buna cevap vermek yerine birazcık düşünün acaba yanlış mı yapıyoruz diye.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,327
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Forumda bir siteyi paylaştım amacım siteyi tanıtmak falan da değildi. Ardından hooopp 2 ay ban...

Teşekkürler yönetim.

Diğer bir örneği ise çoklu hesap açıp gelen arkadaş. Kendini ifşa etmesi de ayrı bir olay.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Teşekkürler yönetim.

Kendini ifşaladığının farkındasındır umarım :D

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
1604057873282.png

1604057882534.png
:oops:

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
ben de şaka amaçlı sansürlü küfür yazınca 2 haftalık ban yemiştim bu hiçbir kullanıcıya karşın bir şaka değildi yine de 2 hafta ban yedim + olarak foruma soru sormak gerektiğinde alt hesap açıp girmeyi denedim fazla hesaptan mı buna benzer bişey yazıyodu o hesabım da kapatıldı sırf sansürlü şakayla karışık küfür için bence biraz abartı olmuş ben birden çok forum sitesine giriyorum ama diğerlerine nazaran buradaki ban süreleri daha fazla örnek vermek gerekirse "site adı veremiyorum reklam olmaması için" orada da sansürlü küfür yazmıştım ve ilk sefer olduğu için uyarı almıştım demek istediğim kullanıcılar arası hakeret durumunda bu şekilde banlanma olabilirdi her konuda uyarısız gidilmesi biraz kötü oldu
gerekirse hangi siteden hangi uyarıları yediğimi açıklayabilirim ne kadar alttan aldıklarını göstermek için
kurallara uymak lazım zaten yaptığım hataydı ama uyarı olabilirdi

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bu arada bi ara yükselt butonu kaldırıldığı için 2. uyarı puanımı yedim konuma kimse cevap yazmadı bende birini etiketlemekten utandığım için aynı konuyu açıp spam dan uyarı puanı yedim yükselt butonu kaldırılması çok saçmaydı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,888
Üyeler
140,572
Son üye
demo_denizz
Top Bottom