Neler Yeni

Nedir bu klavyeye yapılan bu kadar zam? Alternatif klavye önerisi

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
2-3 haftadır takipteyim bu klavye için;

Alacağım model bu XPG Summoner ona göre para biriktiriyordum. İlk başta 999 TL idi yılbaşından sonra 1100 TL yaptılar sonra 1300 TL yaptılar ona da eyvallah dedik. Bugün 1700 TL çekmişler. Dolar bile bu kadar yükselmedi? Tam denkleştiriyorum parayı habire artıyor. Vallahi sinir oldum. Bu piyasayı fırsatçılar yönetiyor hep. Gaming.gen.tr firmasının yaptığı ayıp gerçekten. Her hafta ürünlerinin fiyatlarını 50-80 TL arası arttırıyorlar böyle fırsattan istifade eden bir firma görmedim.

Artık klavye alma hevesim de kaçtı. Önerileriniz varsa max 1300-1400 TL arası güzel bir klavye önerilerinizi bekliyorum. Yoksa da almayacağım artık. Outemu switch önermeyin lütfen daha önce denedim bir sürü sorunları var.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bu klavyeye bakabilirsiniz.
Ben bunları görüyorum sürekli switch olarak güzeller lakin küçük klavye, TKL, %60, %40 klavyeleri sevmiyorum. Numpadlı klavye tercihim.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,221
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Alacağım model bu XPG Summoner ona göre para biriktiriyordum. İlk başta 999 TL idi yılbaşından sonra 1100 TL yaptılar sonra 1300 TL yaptılar ona da eyvallah dedik. Bugün 1700 TL çekmişler. Dolar bile bu kadar yükselmedi? Tam denkleştiriyorum parayı habire artıyor. Vallahi sinir oldum. Bu piyasayı fırsatçılar yönetiyor hep. Gaming.gen.tr firmasının yaptığı ayıp gerçekten. Her hafta ürünlerinin fiyatlarını 50-80 TL arası arttırıyorlar böyle fırsattan istifade eden bir firma görmedim.

Artık klavye alma hevesim de kaçtı. Önerileriniz varsa max 1300-1400 TL arası güzel bir klavye önerilerinizi bekliyorum. Yoksa da almayacağım artık. Outemu switch önermeyin lütfen daha önce denedim bir sürü sorunları var.
benim klavye alma hevesim kaçalı aylar oluyor hocam.
bir tane bulun alın geçin. Sistemime yatırım yapmadım uzun süredir belki fiyatlar düzelir bir gün. Gittiği yere kadar

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Hasan

Bu klavyeye bakabilirsiniz.
outemu switch değil mi bunlar?

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim klavye alma hevesim kaçalı aylar oluyor hocam.
bir tane bulun alın geçin. Sistemime yatırım yapmadım uzun süredir belki fiyatlar düzelir bir gün. Gittiği yere kadar
Almayacağım galiba bu saatten sonra. Artık yurtdışından kovalarım ucuza denk gelirse. Gaming.gen.tr firmasına kazandıracağıma yurtdışına kazandırırım. Kimse denetlemiyo tabi her hafta zam zam zam. 1 haftada ekenomide sarsılma mı olduda 300 tl zam koyarsın ya anlamıyorum valla.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
2020de falan outemu switch kullanıyordu fortnite kitlesinden biliyordum ve yay sesi var diyorlardı. Klasik outemu sorunları. RK Switchlerde yay sesi yok mu ?
RK61 modelinde değil. Farklı bir royal kludge modeli outemu. Connectgame satıyordu modelini unuttum.

Almayacağım galiba bu saatten sonra. Artık yurtdışından kovalarım ucuza denk gelirse. Gaming.gen.tr firmasına kazandıracağıma yurtdışına kazandırırım. Kimse denetlemiyo tabi her hafta zam zam zam. 1 haftada ekenomide sarsılma mı olduda 300 TL zam koyarsın ya anlamıyorum valla.
Hocam ikinci el kapalı kutu ürün almak isterseniz, Durgodun çok güzel klavyeleri ucuza satılıyor. 2 tane ilan atıyorum siz geri kalanına bakabilirsiniz.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

2018den beri plastik dandik bi klavye kullanıyorum kaç kere sinirden yumrukladım hala taş gibi. Al 50-100 tllik bişey boşa stres yapma kendine

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk

maalesef böyle bir durum var hocam en erken şekilde almakta fayda var artık ihtiyaçlarımızı

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
RK61 modelinde değil. Farklı bir royal kludge modeli outemu. Connectgame satıyordu modelini unuttum.

Hocam ikinci el kapalı kutu ürün almak isterseniz, Durgodun çok güzel klavyeleri ucuza satılıyor. 2 tane ilan atıyorum siz geri kalanına bakabilirsiniz.
Bunu da biliyorum da. Geceleri ışık olsun fiye RGB bakıyordum. Olmadı buna bir daha araştırıp bakayım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,831
Üyeler
156,390
Son üye
spacesatc5
Top Bottom