Neler Yeni

Net kargo rezilliği!

Ukhai

80+ Bronze

Dušan Tadić

80+ Silver
Bu kadar abartamana gerek yok, bazen kargo dağıtımı iş saatleri içinde yetişmiyor. 1-2 güne gelmezse müşteri hizmetlerini ararsın.

rech

80+ Bronze
İtopyadan kulaklık siparişi verdim netkargo ile gönderiliyor fakat bugün sabah dağıtıma çıkan kargo bir türlü gelmedi dışardaki işlerimi iptal edip tüm gün evde bekledim. Tahmini teslimat gün içi 12.00-14.00 diyordu her saat başı tahmini teslimat ertelendi 23.00a kadar. Kargo mu ne zaman getirirler? işi gücü bıraktım kargo bekliyorum dağıtımda diye. Amazonun Hollanda'dan gönderdiği ürün bile 2 günde elime ulaşmıştı ben böyle rezil bir kargo şirketi görmedim
Aynı durumu yaşadım. Bir gün sonra sabah getirdiler. Cidden rezil bir durum.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Müşteri hizmetlerine konumuna hangi günler dağıtıma çıkıyor diye sorabilirsin. Bazı yerlerde belli günler dağıtıma çıkıyorlar çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
bu kadar herseye zırlamayın be kardesım 2-3 saat daha beklesene nolur konu monu acıyosun burda anasınıdıf cocukları gıbı zırlıyosun sen hayatındakı her ısını gucunu kusursuz yapıyosunda mıllettende mı aynısını beklıyosun az bıraz olgunluk
Tam okumadın galiba gün içinde teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmıştır diye bildirim geliyor. Tahmini teslimat saatini gün içinde 10 kere değiştiriyorlar ve ben dışarıdaki işlerimi iptal edip tüm gün evde bekliyorum ve beni mağdur ediyorlar. Senin vaktin değersiz olabilir ama benimki değil. Aynı kargo şirketinin şikayetlerine bak istersen durumu anlaman için

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,685
İsim
Mert Metshi
1 gün sonra gelir abartıcak bir şey yok yetişmemiş olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
Bu kadar abartamana gerek yok, bazen kargo dağıtımı iş saatleri içinde yetişmiyor. 1-2 güne gelmezse müşteri hizmetlerini ararsın.
Maalesef işini düzgün yapmayan insanlara tahammül edemiyorum

Top Bottom