Neler Yeni

Netflix benzeri başka film hizmetleri önerir misiniz ?

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar. Netflix çok iyi ancak bayağa para istiyor. Ben alt üstü 1 hafta kullanicam 15 gün kadar. Böyle hemen hemen her filmin olduğu tv de izlicem bir hizmet var mı..? TV plus var ucuz turkcell in ama her haltı sansürlüyor o yüzden beğen miyorum. Önerileriniz nedir :)

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
En fazla filmin olduğu netflix. İlla paralı abonelik sistemleri olanları soruyorsan blu tv- amazon- exxen -mubi-gain var. Hemen hemen her filmin olduğu bir platform istiyorsan ancak korsan sitelere yönelebilirsin

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En fazla filmin olduğu netflix. İlla paralı abonelik sistemleri olanları soruyorsan blu tv- amazon- exxen -mubi-gain var. Hemen hemen her filmin olduğu bir platform istiyorsan ancak korsan sitelere yönelebilirsin
Sağol reis şimdi konuyu açtıktan sonra aklıma geldi amazon prime vardı zaten 1 aylık ücretsiz veriyor diğer aylar da 8 lira hiç bir şey 😂 Yinede cevapladın için sağol. İyi forumlar dilerim.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Merhaba arkadaşlar. Netflix çok iyi ancak bayağa para istiyor. Ben alt üstü 1 hafta kullanicam 15 gün kadar. Böyle hemen hemen her filmin olduğu tv de izlicem bir hizmet var mı..? TV plus var ucuz turkcell in ama her haltı sansürlüyor o yüzden beğen miyorum. Önerileriniz nedir :)
Prime video veya blutv olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,870
Üyeler
138,427
Son üye
benyiit
Top Bottom