Neler Yeni

Netflix temel plan ile standart arasında fark varmı?

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
abdulkadir bayram
Beyler netflix alıcam da temel plan 720p standart plan 1080p diyor sizce okadar fark oluyormu. Ben şuana kadar standart kullanıyordum ve bazen hatta baya oluyor bu kalite düşüyor kumlanıyor büyük ihtimalle server kaynaklı. Sizce temel planda daha da mı kötü olur aradaki fiyat farkına değermi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Lolcu Basi
İlgilendiği Kategoriler
milf
Tabii ki dağlar kadar fark var ama izleme şeklin de önemli. Tablet, telefon gibi cihazlar kullanıyorsan sorun olacağını zannetmiyorum. Kumlanma başka bir problem olabilir büyük bir ekranda izlemiyorsan.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
abdulkadir bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabii ki dağlar kadar fark var ama izleme şeklin de önemli. Tablet, telefon gibi cihazlar kullanıyorsan sorun olacağını zannetmiyorum. Kumlanma başka bir problem olabilir büyük bir ekranda izlemiyorsan.
telefon kullanıyorum daha çok

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Lolcu Basi
İlgilendiği Kategoriler
milf
telefon kullanıyorum daha çok
Bence 720p idare eder o zaman. Yine de senin bileceğin iş youtube'dan rahatsız etmiyorsa standart al. Telefonun da ppi'ı çok düşük değilse l1 yoktur belki ya da internet bağlantın yeterli değildir.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
abdulkadir bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence 720p idare eder o zaman. Yine de senin bileceğin iş youtube'dan rahatsız etmiyorsa standart al. Telefonun da ppi'ı çok düşük değilse l1 yoktur belki ya da internet bağlantın yeterli değildir.
ppi düşük değil hatta en iyi ppi oranına sahip telefonlardan. Netflix le alakalı büyük ihtimalle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,796
Üyeler
152,119
Son üye
Muhammet21
Top Bottom