Neler Yeni

Netspeed Geçiş Sürecim

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
Geçiş Süreci ve Müşteri Hizmetleri
2 Yıllık Türk Telekom taahhütüm 19.10.2021'de bitecekti. Ben de hiç kesinti yaşamamak için erken davranıp ayın 10'unda netspeed ile görüştüm. Gerekli evrakları anında e-mail'ime gönderdiler ve ayın 11'inde evrakların çıktısını alıp doldurmam gereken her yeri doldurup gönderdim. Zaten başka bir sağlayıcıdan geçecekseniz ek bir evrak daha doldurup gönderiyorsunuz ve geçiş işlemlerini de sizin adınıza onlar yapıyorlar. Evrakları ayın 12'sinde MNG Kargo aracılığıyla gönderdim ve şaşırtıcı bir şekilde MNG Kargo evrakları ertesi gün netspeed'e ulaştırdı. Ayın 19'unda netspeed geçiş işlemleri için çalışmaları başlattı. 21'inde ise internetimiz bağladı.

Özetlersek; müşteri hizmetleri çok bilgiliydi, sorduğum sorulardan gerçekten tatmin edici cevaplar aldım. Geçiş süreci de hızlı ve kesintisizdi. Bu açıdan da çok memnunum.

Hız ve Fiyat
Speedmax 35 paketine geçtim. Tarife 76 TL. 35 download ve 6 upload içeriyor. Taahhüt zaten yok. Aldığım hızlar da 33'e 5.65 gibi tatmin edici değerler. Tam bir fiyat performans sağlayıcısı.

Ping Değerleri
Ping değerlerim; CSGO için, Türk Telekomda 100 civarında iken, Netspeed'de 55-70 arasındaydı. Valorant'ı da merak edeceğinizi tahmin edebiliyorum ama maalesef ki valorant oynamıyorum ve bu açıdan size bir bilgilendirme yapamayacağım. Ama emin olun valorantta da ping sorunu yaşamayacaksınız.

------ÖNEMLİ------
Arkadaşlar eğer netspeed'e geçmeye karar verdiyseniz " TY7LUS " kodunu kullanarak geçerseniz 12 ay boyunca faturanıza 5 TL indirim uygulanacak. Tabii ki aynı indirim bana da uygulanacak. Eğer geçmeye niyetiniz varsa bu kodu kullanırsanız hem sizin için hem de benim için çok iyi olmuş olur. Eğer kodu kullanırsanız buraya cevap yazarsanız da çok sevinirim. Teşekkürler.

NETSPEED İNTERNET SİTESİNDE KAMPANYA İÇİN YAZILANLAR
"Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodunuz ile referans olarak Netspeed’e kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 aylık fatura dönemi boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın her faturasında 5'er TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır.

Size özel referans kodunuz ile davet etmiş olduğunuz arkadaşınız davet kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir."

Son düzenleme:

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada bir bilgilendirme geçeyim. Bu incelemeyi internet bağlandığı gün yazmıştım ama bir kaç gün geçti ve ping değerleri ilk günkü gibi değil. 55-70 arası yazmıştım ama şu anda 40-50 arası. 50'nin üzerine çok nadir çıkıyor.

rookie27

80+ Gold
Bende babamı ikna edersem geçeceğim inşallah bu 5 TL indirim de iyi oldu eyw eline sağlık 😀

Top Bottom