Neler Yeni

New World Online Oynayan var mı aramızda ?

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
New World online oynayan var mı aramızda ? tavsiye eder misiniz ya da benzer mmo önerebileceğiniz bir oyun var mıdır ?

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Güzel bir mmo yok sanırım piyasasada konuyu takibe aldım

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
Bende arıyorum arkadaşlar bulursanız haberdar edermisimiz.Çok paraya dayalı olmayan bir oyun bakıyorum

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
evet yok ... çok baktım çok inceledim elle tutulur bir şey bulamadım.
Eskiden çok güzeldi görüntü kalitesi kötü ve basit oyunlar olsada. Şimdi karışık güzel görüntü ama ne ruh var ne tat

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
Black desert güzel

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskiden çok güzeldi görüntü kalitesi kötü ve basit oyunlar olsada. Şimdi karışık güzel görüntü ama ne ruh var ne tat
geçen bir youtube yorumuna denk geldim o kadar güzel tercüman olmuş ki duygularımıza. Şöyleydi ;

Hocam aslında insanlar yeni bir MMORPG aramıyorlar,eskileri arıyorlar.Metin2 de anıları olanlar Metin2 vari,geçmişte yaşadığı güzel anıları tekrar yaşayabilecekleri yeni bir Metin2,Knight oynayanlar yine aynı şekilde geçmişte yaşadıkları güzel anıları tekrar yaşayabileceği yeni bir Knight arıyor ve böyle onlarca oyun var (SRO,4Story,AION,WOW…) İnsanlar bir şekilde güncel,senelerdir oynadıkları mevcut MMO’yu bırakmış veya oyunları oynanamaz olmuş olmasından kaynaklı yeni bir oyun arayışında ama hiç kimse yeni mekanikleri olan yeni atmosferi olan daha iyi grafikleri olan bir MMO arayışında değil,herkes geçmişini arıyor ve bundan dolayı hiçbir yeni çıkan MMO istikrarlı bir konumda kalamıyor.Bu bütün dünyada geçerli,sanırım oyun şirketleri ve bir çok kişi bunun farkında değil ancak gerçekler bu.Oyun şirketleri yeni MMO çıkartmak yerine mevcut eski MMO’ları alıp çeki düzen verip,yeniliklerle reformlar yapsa emin olun piyasada olan çoğu MMO’nun esamesi okunmaz.Bu eski MMORPG oyunlarının çok büyük kısmı yayıncı şirketlerinin maddi menfaatlerine kurban gittikleri için şu anda kötü durumlar ve bu kadar kararsız MMO oyuncusu var. Bu tespit benim şahsi tespitlerimdir,bir çok yabancı form sitesinden ve Türk oyunculardan okuyup baktıklarım neticesinde bu konu hakkında böyle bir fikrim oluştu ama katılır katılmazsınız sizin kararınız tabi.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
geçen bir youtube yorumuna denk geldim o kadar güzel tercüman olmuş ki duygularımıza. Şöyleydi ;
Ben katılmıyorum ya buna. Benim kafamdaki mmorpg yok sadece birşeylerin önüne geçmek için herşeyi kapatıyorlar. Pazar ve ırk olmayan oyun mu olur. tabii ki grafik gerçekçilik istiyorum yeni istiyorum. Riot çıkarır belki ümidim var ama 40 yaşında olurum herhalde yaşarsam. Amazonun çıkaracağı mmolar başarılı olabilir. New world ilk deneyimiydi

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
Ben katılmıyorum ya buna. Benim kafamdaki mmorpg yok sadece birşeylerin önüne geçmek için herşeyi kapatıyorlar. Pazar ve ırk olmayan oyun mu olur. tabii ki grafik gerçekçilik istiyorum yeni istiyorum. Riot çıkarır belki ümidim var ama 40 yaşında olurum herhalde yaşarsam. Amazonun çıkaracağı mmolar başarılı olabilir. New world ilk deneyimiydi
yani bir bakalım olmadı deneyeceğim sanırım new world'ü yoksa tekrar knight metin2 falan indireceğim sıkıntıdan. doğru düzgün bir şey bulamadım

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
yani bir bakalım olmadı deneyeceğim sanırım new world'ü yoksa tekrar knight metin2 falan indireceğim sıkıntıdan. doğru düzgün bir şey bulamadım
Eskisi gibi değil insanlar aylarca uğraşırdık bir skill için. Şimdi oyun kısa sürede bitiyor ve hediyeni veriyor. İnsan portesi isteği değişti ondan düzgün mmorpg yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,377
Üyeler
140,184
Son üye
Darkelfonur
Top Bottom