Neler Yeni

NewEgg'ten MSI B650I MPG EDGE WIFI alışverişi deneyimim - Günü gününe buyrun

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,776
İsim
Mert Can Ergün
Ben GÜMRÜĞE TABİDİR yazısını görmeden aradım müşteri hizmetlerini. DHL dedi ki mailinizi aldık size 2-4 iş günü içerisinde dönülecek. İşin entresan boyutu hocam sana İstanbula geldiği gibi evrak yollanıyor saat 17.00da gelicek deniyor banaysa 2-4 iş günü. Bakalım umarım bana da bugün gerekli evraklar yollanır
Bi daha ara aradığın zaman yolluyorlar banada saat 5 de gondercez dediler tekrar aradığımda hemen yolladılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun
Bana yok mu hocam ayıp

milenix

80+ Gold
Hocam biraz bakındımda TR den uyguna gelen bir şey bulamadım, siz hangi kategorideki ürünleri önerirsiniz?
aslında birçok parça çok uygun ama kargo+vergi eklenince Türkiye ile hemen hemen aynı fiyata geliyor indirimleri takip et çok güzel indirimler geliyor ben Türkiye'de indirimle 5kya satılan anakartı 2kya bulmuştum ram alıp 4kya tamamlayarak kargoyu bedavaya getirdim toplamda ram+anakarta 5k verdim

Bi daha ara aradığın zaman yolluyorlar banada saat 5 de gondercez dediler tekrar aradığımda hemen yolladılar

Bana yok mu hocam ayıp
sizede hayırlı olsun

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
aslında birçok parça çok uygun ama kargo+vergi eklenince Türkiye ile hemen hemen aynı fiyata geliyor indirimleri takip et çok güzel indirimler geliyor ben Türkiye'de indirimle 5kya satılan anakartı 2kya bulmuştum ram alıp 4kya tamamlayarak kargoyu bedavaya getirdim toplamda ram+anakarta 5k verdim

sizede hayırlı olsun

Aynen bu şekilde .. Vergi eklenince nerdeyse TR fiyatı olmakta . Bulunması zor veya Türkiye'de cidden pahalı satılan bir malzeme ancak Neweggten alıp beklemeye değer . B650I teknobiyotik getirmiş 60 günde teslim 9000 TL diyor ve bu marka Asrock. Ben MSI'ya 6000 TL ödüyorum tek zararım gümrük stresi ki o da zor değil . Başka ITX alsak x670ler var 11.000 TL . Türkiye gibi bir ülkede itx dizmek için yurtdışı ŞART.

V750 SFX Coolrmaster 750W GOLD aldım. 3000 TL amazon. Hani öyle bir şey ki 3000 TL bütçe ile SFX 750W bulunmuyor Türkiyede.

milenix

80+ Gold
Aynen bu şekilde .. Vergi eklenince nerdeyse TR fiyatı olmakta . Bulunması zor veya Türkiye'de cidden pahalı satılan bir malzeme ancak Neweggten alıp beklemeye değer . B650I teknobiyotik getirmiş 60 günde teslim 9000 TL diyor ve bu marka Asrock. Ben MSI'ya 6000 TL ödüyorum tek zararım gümrük stresi ki o da zor değil . Başka ITX alsak x670ler var 11.000 TL . Türkiye gibi bir ülkede itx dizmek için yurtdışı ŞART.

V750 SFX Coolrmaster 750W GOLD aldım. 3000 TL amazon. Hani öyle bir şey ki 3000 TL bütçe ile SFX 750W bulunmuyor Türkiyede.
aynen öyle yurtdışında sağlam indirimler oluyor ben 6klık anakartı 2kya bulmam mucize gibi birşeydi görünce direkt çökmüştü zaten 1-2 saat sonra stok bitti

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
aynen öyle yurtdışında sağlam indirimler oluyor ben 6klık anakartı 2kya bulmam mucize gibi birşeydi görünce direkt çökmüştü zaten 1-2 saat sonra stok bitti

Sağlam indirimde Amerikadan kapıp Amerikalılara yer etmeyen gerçek bir Türk ! :trpeepo:

Şaka maka ben de bu başlığı açarken 6000 TL aldığımı söyledim hatta birisine ss de attım ilk sayfada. Ürün akşamında 7500 TL oldu

milenix

80+ Gold
Sağlam indirimde Amerikadan kapıp Amerikalılara yer etmeyen gerçek bir Türk ! :trpeepo:

Şaka maka ben de bu başlığı açarken 6000 TL aldığımı söyledim hatta birisine ss de attım ilk sayfada. Ürün akşamında 7500 TL oldu
Türkiye'de olunca saniyesinde bitiyor Türklerin çoğu newegg diye bir yer olduğunu bilmiyor o yüzden biraz kolay aldım ama ben vatani görevimi yerine getirdim: anında çöküp başkalarının almasına izin vermemek!

en azından sen 6kya alabilmişsin artık ben alırken çok düşünmüyorum almayınca hemen zam geliyor

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Türkiye'de olunca saniyesinde bitiyor Türklerin çoğu newegg diye bir yer olduğunu bilmiyor o yüzden biraz kolay aldım ama ben vatani görevimi yerine getirdim: anında çöküp başkalarının almasına izin vermemek!

en azından sen 6kya alabilmişsin artık ben alırken çok düşünmüyorum almayınca hemen zam geliyor

Hahaha zaten 6000 TL biriktirme 2000 TL ödeyip teslimatı beklemekten daha zor.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
Demek ki hiç bir problem olmadan neweggden alışveriş yapılabiliyor güzel. Bir kere ekran kartı almıştım.Sonradan iptal etmiştim

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Evrakları yolladım e postalarına dhl den mesaj gelicek sana

Hocam bu işlemi hızlandırmak için 0212li numara verdiler gümrük ile onlar ilgileniyormuş. Onları aradın mı ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,776
İsim
Mert Can Ergün

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499