Neler Yeni

NFS Most Wanted hikayesini bilen var mı ?

Barmelow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barış AKŞAHİN
Instagram
barmelow
Steam
barmelow
Facebook
barmelow
Bi türlü bulamadım
O değil de aga çok özledim o oyunu elimde 2 sene önceki oyun save'im bile var, elinde sağlam nfs mw 2005 linki ya da disk yedeği var mı be??
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetteki linklerin çoğu sahte veya da geneli hep 50kb ile indirilebilen linkler o yüzden bulamadım varsa sende bi yardımın olsun :)

isimsizüye

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O değil de aga çok özledim o oyunu elimde 2 sene önceki oyun save'im bile var, elinde sağlam nfs mw 2005 linki ya da disk yedeği var mı be??
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetteki linklerin çoğu sahte veya da geneli hep 50kb ile indirilebilen linkler o yüzden bulamadım varsa sende bi yardımın olsun :)
valla indirdim oynadım baya iyi oyun

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
1. oyunun hikayesimi 2. ninkimi ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
2005 oyunu kanka

NFS in klasik konsepti olan sokak yarışında biz bir sokak yarışçısıyız her zaman olduğu gibi, direk konuya dalar isek bir kara liste var (kaç kişiydi hatırlamıyorum) en son big boss da "Razor" adında bir abimiz. Araba alıosun geliştiriosun yarışlara giriosun puan kasıyorsun sonra da kara listedeki yarışçıların görevlerini yapıp onlarla yarışıosun, yarış sonunda sana 1-2 tane seçim yaptırıo (şans oyunu gibi) oyun sonucu o adamın arabasını parasını falan alıosun o şekilde devam ediyor, en sonda Razoru da yeniosun bitiyor. Çok uzun sürmüyor ama bazı fizikleri günümüze göre kanser edicek cinsten :).

isimsizüye

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NFS in klasik konsepti olan sokak yarışında biz bir sokak yarışçısıyız her zaman olduğu gibi, direk konuya dalar isek bir kara liste var (kaç kişiydi hatırlamıyorum) en son big boss da "Razor" adında bir abimiz. Araba alıosun geliştiriosun yarışlara giriosun puan kasıyorsun sonra da kara listedeki yarışçıların görevlerini yapıp onlarla yarışıosun, yarış sonunda sana 1-2 tane seçim yaptırıo (şans oyunu gibi) oyun sonucu o adamın arabasını parasını falan alıosun o şekilde devam ediyor, en sonda Razoru da yeniosun bitiyor. Çok uzun sürmüyor ama bazı fizikleri günümüze göre kanser edicek cinsten :).
Final Baya iyi ya :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Şehire yeni gelen elemanımız çok sevdiği arabası ile yarışlara katılır. Bir gün Razor adlı eleman onu yarışa davet eder ama ona tuzak kurmuştur. Bizimki yarışı ve anahtarı kaybeder. Arabasını geri almak için bir kız sayesinde Razor'un olduğu turnuvaya katılır.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Zamanında babam direksiyon seti ile oynar bende izlerdim. 3 sene sonra işler değişti tabii...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,822
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom