Neler Yeni

🔥İndirim Nike Rev 6NN DC3728-004 Erkek Spor Ayakkabı 1.229TL

GirayHan

80+ Gold
1696604223278.png

1696604252879.png

1696604279353.png

baykemal

80+ Bronze
Ya bak. Tam 46 numara ayakkabı geliyor. Para olmuyor. Para oluyor ayakkabı gelmiyor. Yeter be.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ali Batmaz
İlk guzell

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
Kaliteli değil çok ama alınır

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Alacaklar için birkaç bilgi vereyim. Yaklaşık 10-15 yıldır bu tür ayakkabı giyiyorum. Nike'nin son zamanlardaki fileli ayakkabı üretimleri iyi değil. Kalitesiz. 10 yıldır önce kullandığım ayakkabılar var. 2 yıldır kullandığım ayakkabılar var. 2 Yıllıkların sürekli filelerinde yırtık oluşuyor. Hemde öyle oraya buraya takılmaktan değil. Normal yürürken bile filelerinde açılma oluyor. Yeni ayakkabı filelerinin yırtıklığından dolayı eskimiş kötü bir görüntü alıyor. O yüzden 300-400 daha verip filesiz ürünlerine yönelmenizi tavsiye ederim.

GirayHan

80+ Gold
Bende şahsi görüşümü paylaşayım nike'ın kalitesi 4k ve üzeri fiyatlandırmaya sahip ayakkabılarda başlar.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Alacaklar için birkaç bilgi vereyim. Yaklaşık 10-15 yıldır bu tür ayakkabı giyiyorum. Nike'nin son zamanlardaki fileli ayakkabı üretimleri iyi değil. Kalitesiz. 10 yıldır önce kullandığım ayakkabılar var. 2 yıldır kullandığım ayakkabılar var. 2 Yıllıkların sürekli filelerinde yırtık oluşuyor. Hemde öyle oraya buraya takılmaktan değil. Normal yürürken bile filelerinde açılma oluyor. Yeni ayakkabı filelerinin yırtıklığından dolayı eskimiş kötü bir görüntü alıyor. O yüzden 300-400 daha verip filesiz ürünlerine yönelmenizi tavsiye ederim.
Kesinlikle katılıyorum. Hep spor tarz giyerim rahat olsun ayağımı terletmesin ince olsun diye eskiden aldıklarım canavar gibiydi ama şimdi takir takir yirtiliyor ayrılıyor. Malzeme kaliteleri çok düştü. Adidas Nike puma artık marka farketmeksizin bez ayakkabılar çok dandik. He ama bu fiyata başka pek seçenek yok. Nerde o eski Türkiye... bunun aynilarini 200-250tl ye almıştım kaç sene oldu hala duruyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kemal Mert Bildiriş
Vallahi geçen sene nike ın uygulamasından Air Structure 24 almıştım yurtdışından gelmişti hala canavar gibi 2800 TL idi o zamanlar. Modelden modele fileli model değişir açıkcası ben ilk defa nike kullanıyorum mizuno ve bu arasında gidip gelmiştim ozamanlar tabi denilen şeylerde doğru 4k üstü ayakkabı artık normal sayılmaya başladı içler acısı ama kalite ve sağlık için gerekiyor düz ayak bir insanım daha geçen tabanlık yeniledim 300 tl e aldığım tabanlıklar 1200 tl e gelmiş ne diyelim ne kadar ekmek o kadar köfte mantığıyla gidiyoruz bakalım

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Vallahi geçen sene nike ın uygulamasından Air Structure 24 almıştım yurtdışından gelmişti hala canavar gibi 2800 TL idi o zamanlar. Modelden modele fileli model değişir açıkcası ben ilk defa nike kullanıyorum mizuno ve bu arasında gidip gelmiştim ozamanlar tabi denilen şeylerde doğru 4k üstü ayakkabı artık normal sayılmaya başladı içler acısı ama kalite ve sağlık için gerekiyor düz ayak bir insanım daha geçen tabanlık yeniledim 300 TL e aldığım tabanlıklar 1200 TL e gelmiş ne diyelim ne kadar ekmek o kadar köfte mantığıyla gidiyoruz bakalım
Şanslısındır. Çünkü sadece bende olan bir problem değil. Genel olarak etrafımdan da duyduğum bir problem. İnşallah yaşamazsın. Yepyeni ayakkabı yılların ayakkabısına dönüşüyor bir anda. Bende aldığımda o zamana göre ucuz değildi. Örnek veriyorum normal ayakkabılar 100-200 ise benim aldığımda 1K fiyattan yüksekti. Kalite olarak kötü değildi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,419
Üyeler
156,484
Son üye
hellelele
Top Bottom