Neler Yeni

Nintendo neden türkiyede popüler değil ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,753
İsim
Mert Can Ergün
pc in varsa emulator sayesinde oynuyorsun

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyunları ateş pahası. Kendisi diğer konsollara göre evet ucuz fakat oyunları etkiliyor. Türkiye'de yaşayan birinin Nintendo Switch almak yerine Series S alması daha mantıklı. Hafıza bakımından da aynı şekilde. Türkiye'de para yetiştirmek zor Nintendo'ya.
Mesela Hades oyununu ele alalım. Ben bu oyuna 25 dolar veremem. Onun yerine Series S ile beraber Game Pass her türlü yeter.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,104
İsim
Mert Metshi
Hocam yurtdışında ucuz olduğu için alınıyor. Burada daha Series S alamayanlar var gidip niye nintendo alsın ki bende almam.

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

KirliKill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Harun Akkul
Üç beş oyun hariç oyunlarını beğenmiyorum

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Resmi olarak Türkiye'ye destek vermediği için popüler değil. Bende Nintendo Wii konsolu var. Zamanında Türkiye'de çok popüler olmuştu. Wii bitti eski popülerlik azaldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nintendo Switch'i bir oyunu 500 TL olduğu için insanlar tercih etmiyor. Switch'i korsan da kullanamıyorsun.

Switch yazılımsal olarak kırıldı diye biliyorum softmod yapılabiliyor.

Resmi olarak Türkiye'ye destek vermediği için popüler değil. Bende Nintendo Wii konsolu var. Zamanında Türkiye'de çok popüler olmuştu. Wii bitti eski popülerlik azaldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Switch yazılımsal olarak kırıldı diye biliyorum softmod yapılabiliyor.
trde yaygın değil

BIGGZ

80+ Bronze
Para değilde bildiğin gereksiz geliyor

Pc başına oturup Bf,Cod vb oyunlari profesyonelce oynamak daha çok zevk veriyor ve eğlendiriyor

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Amerikada Nintendolar 150 dolar fiyatı var ( Ricky ve morty de duydum rick başka bi geegenden 80 dolara almıştı ) ama ülkemizde çok pahalı ve hiç bilinmiyor. özellikle insanların sadece ps4 te l1 üçgen yapıp pes 21 oynamak dışında konsol hakkında en ufak bir bilgisi yok. nintendo neden türkiyeye yatırım yapmıyor ve bu türkiyedeki değersizliğinin sebebi n

Amerikada Nintendolar 150 dolar fiyatı var ( Ricky ve morty de duydum rick başka bi geegenden 80 dolara almıştı ) ama ülkemizde çok pahalı ve hiç bilinmiyor. özellikle insanların sadece ps4 te l1 üçgen yapıp pes 21 oynamak dışında konsol hakkında en ufak bir bilgisi yok. nintendo neden türkiyeye yatırım yapmıyor ve bu türkiyedeki değersizliğinin sebebi ne ?
Aslında popüler değil demek biraz yanlış olur her oyuncu bir kez duymuştur ama gerçekten fiyat konusunda çok acımasız oyunlarını vs bizim için aşırı pahalı bence ondan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,102
Üyeler
140,447
Son üye
turkiyelikarizma
Top Bottom