Neler Yeni

Nintendo Switch Oled alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Faruk Altıkardeş
Arkadaşlar zaten güzel bir pcm var, o yüzden playstation tarafına falan çok yaklaşmıyorum.

Ki zaten, kendi pcmde bile hikayeli o god of war, rdr tarzı hiçbir oyunu şimdiye kadar oynayıp bitirmedim yani o tarza çok ilgim yok

Nintendo switchi biraz araştırdım, el altında böyle ara sıra stardew girip mario oyunlarında koşturabileceğin el altında güzel bir konsol gibi. Ne bileyim bir yerde sıkılınca 2 kişi bile bi yarış mario tarzı oyunlar oynayabileceğin güzel bir alete benziyor, tek sorunu sanırım oyun fiyatları.

2 şey sorucam kullananlar gerçekten tavsiye eder misiniz, ve oyun sorununu çiple çözmeye çalışan oldu mu? sorunlu diyorlar ama doğru mu?

Alictnky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Çetinkaya
+1 valla bende çok merak ediyorum arada kaldım alanlar yazarsa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Faruk Altıkardeş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla bende çok kararsız kaldım bakalım, yorumları merak ediyorum bende

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar zaten güzel bir pcm var, o yüzden playstation tarafına falan çok yaklaşmıyorum.

Ki zaten, kendi pcmde bile hikayeli o god of war, rdr tarzı hiçbir oyunu şimdiye kadar oynayıp bitirmedim yani o tarza çok ilgim yok

Nintendo switchi biraz araştırdım, el altında böyle ara sıra stardew girip mario oyunlarında koşturabileceğin el altında güzel bir konsol gibi. Ne bileyim bir yerde sıkılınca 2 kişi bile bi yarış mario tarzı oyunlar oynayabileceğin güzel bir alete benziyor, tek sorunu sanırım oyun fiyatları.

2 şey sorucam kullananlar gerçekten tavsiye eder misiniz, ve oyun sorununu çiple çözmeye çalışan oldu mu? sorunlu diyorlar ama doğru mu?

Nintendo'da Mario, Pokemon, Zelda dışında oyun yok. Bununla beraber oyunları fiziki olarak temin etmek zorundasınız. Yani dijital olarak indirmeyi deneyebilirsiniz ama çok fazla uğraştırıyor çünkü Nintendo Türkiye'ye destek vermiyor. Kısacası bir hevesle alıp dekor haline gelecek bir cihaz olur sizin için.

Gorkewm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Görkem Sayar

2025 de switch 2 çıkıyor ve korsana düşmemesi için çok fazla üretip çıkaracaklarını açıkladılar. acele yoksa biraz beklenebilir

Allmuted

80+ Bronze
Kütüphanesi çok zengin tabi ki alınır. Elde oynamak ayrı bir keyif çipi kendim taktım seve seve sorularınıza cevap verebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Faruk Altıkardeş
@Allmuted çip takmak nasıl oluyor bir sorun çıakrtıyormu, ekstra ne ücret çıkartır

Allmuted

80+ Bronze
@Allmuted çip takmak nasıl oluyor bir sorun çıakrtıyormu, ekstra ne ücret çıkartır
Çipi mikroskop altında takmak gerekir parçalar çok küçük olduğu için işi bilen birine yaptırın. Çipi takan arkadaş cihazı bootlamadan önce emummc kursun 2000-3500₺ fiyat aralığı var. Daha sonra oyunları DBi ile kurabilirsiniz
not: imzadan diğer cihazlarıma bakabilirsiniz onlara rağmen Switch de oyun oynuyorum genelde exclusive oyunları çok keyifli

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Faruk Altıkardeş
@Allmuted teşekkür ederim, şuan yaşadığım çevrede yurt dışından gelen ürünlerden olan switch oledi 10 k ya falan bulabiliyorum, iyi midir fiyat biraz daha araştırayımmı. sıfır kapalı kutu

Allmuted

80+ Bronze
@Allmuted teşekkür ederim, şuan yaşadığım çevrede yurt dışından gelen ürünlerden olan switch oledi 10 k ya falan bulabiliyorum, iyi midir fiyat biraz daha araştırayımmı. sıfır kapalı kutu
OLED bambaşka bir cihaz ancak çip taktırmak ve sd kart ile sana maliyeti 12-14 arası olabilir. Yerinde olsam ki öyle yaptım v2 alırım 256gb sd kart ile. Tabi ben uzun yıllar kullanırım diye OLED almadım biliyorsunuz OLED ekran sararacak/sararıyor. (Lite v2 ve oled kullandım satışını da yapıyorum ancak stajdayım şuanda ara verdim)

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Faruk Altıkardeş
@Allmuted örnek v2 linki pmden vs, atma şansın varmı sahibindende

Allmuted

80+ Bronze
V2 6k oled ikinci el 7-8k sıfır 10a alınabilir
Dediğim fiyatlara + çip ve sd kart parası

Ekler

• camphoto_1804928587.jpeg
    camphoto_1804928587.jpeg
    3.2 MB · Hit: 33
  • IMG_0164.jpeg
    IMG_0164.jpeg
    1.7 MB · Hit: 33
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Faruk Altıkardeş
@Allmuted

SIFIR Nintendo Switch OLED (chip +256gb kart +Tinfoil +EmuMMC)​

şuan bu şekilde, 13 k TL'ye bulabildim. t infoil emummc falan nedir çok bilmiyorum açıkçası

yani 3k falan da dediğiniz gibi chip + sd ye gidiyor

bide v2yi biraz araştırayım ama buda mantıklı geldi, bakalım artık cevapladığın için çok sağol

Top Bottom