Neler Yeni

Nisa suresi 34.ayet ile ilgili

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Arkadaşlar bana bu konu da yardım eder misiniz çünkü ben anlamadim Allah şimdi bizim gerektiği zamanlar da kadınları dovmemizi mi emrediyor ?

Altus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Tuğrul Baltaş

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen kardeşim ateist olunca havalı oluyorsun :) dünyadaki 400 milyon ateist de sırf havalı olmak için cehennem azabını bile bile çekiyor. Evet bu mantıklı.
Dünya'nın %18 i müslüman :D

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Aynen kardeşim ateist olunca havalı oluyorsun :) dünyadaki 400 milyon ateist de sırf havalı olmak için cehennem azabını bile bile çekiyor. Evet bu mantıklı.
Benim sinirlendiğim şey senin ateist olman değil, herkes istediği dine, düşünceye sahip olabilir. Benim sinirlendiğim şey senin konuyla alakasız bir yere ateist olduğunu belirtecek şekilde allah yok yazman. Arkadaş dinleri araştırıyor ve bir ayeti sormuş. Sen konuyla alakasız bir şekilde allah yok yazıyorsun. Arkadaş senin allaha inanıp inanmadığını sormadı. Boş boş mesaj kasmazsın umarım bundan sonra. Raporladım. Herkesin tercihi kendine bu kimseyi ilgilendirmez. Bunu yazınca da komik olduğunu sanıyorsan da komik değilsin.

Altus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Tuğrul Baltaş
Benim sinirlendiğim şey senin ateist olman değil, herkes istediği dine, düşünceye sahip olabilir. Benim sinirlendiğim şey senin konuyla alakasız bir yere ateist olduğunu belirtecek şekilde allah yok yazman. Arkadaş dinleri araştırıyor ve bir ayeti sormuş. Sen konuyla alakasız bir şekilde allah yok yazıyorsun. Arkadaş senin allaha inanıp inanmadığını sormadı. Boş boş mesaj kasmazsın umarım bundan sonra. Raporladım. Herkesin tercihi kendine bu kimseyi ilgilendirmez. Bunu yazınca da komik olduğunu sanıyorsan da komik değilsin.
Ateist değilim ki. Arkadaşa konu mantıksız gelmiş sadece açıklığa kavuşturdum.

SucukluYumurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
oğuzhan karaman

Doğuhan

80+ Silver
Bu videoyu izleyebilirsin o konuyada değiniyorlar ilerleyen dakikalarda

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
@FPU/CACHE Bu konuda bilgili olduğunu düşünüyorum.Yanlış etiketse kusura bakma.

Doğuhan

80+ Silver
Benim bildiğim yüze vurmak ve iz bırakacak şekilde vurmak yasak ve vurmak zaten son çare olarak söyleniyor

Top Bottom