Neler Yeni

Nişantaşı Üniversitesi Hakkındaki Görüşleriniz (Başka Vakıf Üni. de olur)

valitx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ömer Faruk Baltacı
Selamlar, bu sene YKS'de SAY 241K gibi bir sıralama yaptım. İstediğim bölümler arasında ise Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği var. Açıkçası gideceğim üniversite ne olursa olsun imkanlarını sonuna kadar kullanıp kendimi her boş vakitte geliştirebileceğime inandığımdan, ve açık olduğu üzere puanımın en azından İstanbul'da herhangi bir devlet üniversitesine yetmediğinden vakıf üniversitelerine bakındım. Nişantaşı Üniversitesinde hem Bilgisayar hemde Yazılım Mühendisliğine puanım yetiyor. Ekşi Sözlükte vesaire kitlesi gereğinden midir yoksa cidden kötü olduğundan mıdır bilmiyorum ama 48 sayfa boyunca olabilecek her şekilde linçlemişler üniversiteyi. Bi tık korkuyorum o yüzden yazmaya ama kampüsünü (NeoTech, Maslak 1453) gördüm ve açıkçası çok da fena değil gibi duruyor. Sizin aranızda burada okuyan, Yazılım veya Bilgisayar mühendisliği hakkında bilgisi olan, sıralamam neticesinde başka bir vakıf veya İstanbul yakını devlet üniversitesi önerecek olan arkadaşlar varsa, yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: mmx1

Qing

80+
Sadece ekşi sözlük adına konuşuyorum:
Ellerinden gelen her seferde genelde her üniversiteyi her bölümü kötülerler. İstediğim bölümlere bakıyordum -eczacılık,diş hekimliği- giydirmedikleri, geçirmedikleri yer kalmamış. Direk boşver ekşi sözlüğü. Okuyan biri varsa iletişime geç.

Top Bottom