Neler Yeni

Normalleşme Süreci Başarılı Olacak Mı

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
Bence vaka sayısı 10 un altına düşmeden normalleşme sürecine geçilmemeliydi. 2. Dalganın Çıkması çok olası.

Ayrıca tüm dünya Haziran Temmuz gibi 2. Dalgaya geçecek ve Eylül gibi virüs bitecek. Tabi bu benim fikrim.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Bence vaka sayısı 10 un altına düşmeden normalleşme sürecine geçilmemeliydi. 2. Dalganın Çıkması çok olası.

Ayrıca tüm dünya Haziran Temmuz gibi 2. Dalgaya geçecek ve Eylül gibi virüs bitecek. Tabi bu benim fikrim.
Şuan herkes evde kafayı sıyırma noktasına geldi ve bence sokağa yığılma olacak ve sizin dediğiniz gibi bir dalga daha olacak ilerde aşısı bulunduğunda nezle kadar hafif bir hastalık olacağına inanıyorum

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya

valla gönül ister bitsin öyle çıklaım ama tüm ülkeler normalleşmeye gidiyor ve gitmek zorunda da çünkü gitmzelerse ekonomi gg yani şuan italyada plajlar açık normalleşmeyi bırak eskiye döndüler

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yarın gezeyim biraz :D.

Tenebris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Barış Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millet sosyal mesafeyi unutmuş durumda, daha dün çok fena yığılma vardı kargo bayiilerinde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,566
Üyeler
138,378
Son üye
Hoo352Gan
Top Bottom