Neler Yeni

NVIDIA 3 aylık Game Pass'i ücretsiz vermiyor ise biz alırız

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
murat
çok ölücü gördüm de böylesini gerçekten ilk defa görüyorum tebrik ederim

pc ustasi1

80+ Silver
Evet başlıkta da yazdığım gibi NVIDIA Türkiye'ye 3 aylık Game Pass vermiyor ama türkiyedende ücretsiz bir şekilde nasıl alabileceğimizi anlatacağım şimdi size, ben bu yöntemi 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum ve asla Game Pass'e para vermedim şimdiye kadar, bize lazım olan şeyler MediaMarkt dükkanı Papara hayaletkart ve yeni açılmış Outlook hesabı ilk önce mediamarkta gidiyoruz ve teşhir laptoplarda Xbox uygulamasına girip yeni açtığımız Outlook hesabımızı giriş yapıyoruz orada bize ya 1 aylık ama büyük ihtimalle 3 aylık Game Pass çıkacaktır bilgisayarları gezip 3 aylık veren bilgisayarı bulduğumuzda hesaba Papara'dan açtığımız hayalet kartı giriyoruz ve fatura adresi vs. ve ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass sahibi oluyoruz ben bu yöntemi 1 yıldan fazladır kullanıyorum sorunsuz bir şekilde işinize yaradıysa çok mutlu olurum hepinize iyi forumlar.
Lan bende kendimi zeki sanıyom tek ben yapıyom sanıyodum

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
boş mezar görsen girersin ag
bu niye report yedi aga
Evet başlıkta da yazdığım gibi NVIDIA Türkiye'ye 3 aylık Game Pass vermiyor ama türkiyedende ücretsiz bir şekilde nasıl alabileceğimizi anlatacağım şimdi size, ben bu yöntemi 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum ve asla Game Pass'e para vermedim şimdiye kadar, bize lazım olan şeyler MediaMarkt dükkanı Papara hayaletkart ve yeni açılmış Outlook hesabı ilk önce mediamarkta gidiyoruz ve teşhir laptoplarda Xbox uygulamasına girip yeni açtığımız Outlook hesabımızı giriş yapıyoruz orada bize ya 1 aylık ama büyük ihtimalle 3 aylık Game Pass çıkacaktır bilgisayarları gezip 3 aylık veren bilgisayarı bulduğumuzda hesaba Papara'dan açtığımız hayalet kartı giriyoruz ve fatura adresi vs. ve ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass sahibi oluyoruz ben bu yöntemi 1 yıldan fazladır kullanıyorum sorunsuz bir şekilde işinize yaradıysa çok mutlu olurum hepinize iyi forumlar.
az muz pahalı muz çok muz ucuz muz misali olucak.

The Semih

80+ Gold
Zamdan sonra neyse dicemde 1 yıldır fazla diyosun, yani 5TL iken ve 30 TL olduğu zaman bu taktiği yapmak ağır hakaret ve işşizliktir.

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Milletin harbi boş vakti var...Ben alsam bile kullanacak boş vakit bulamıyorum. Helal olsun ne diyeyim.

Aykut D.

80+ Gold
Patladımlan olm nasıl keşfettin bunu AAAAAAAAAAAAAAA :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.

Top Bottom