Neler Yeni

Nvidia 30 serisi hakkında

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Selamlar yeni çıkan kartlarını tanıtımı yapıldı. 3070 2080Ti geride bırakıyor sizce 3070 direkt olarak almak ne kadar mantıklı ? Ülkede neyin nasıl değişceğini bilmediğimiz için ön sipariş bile vermeyi düşünüyorum açıkcası aldığımda çok uzun süre götürüceğini düşünüyorum işlemciyi biraz daha düşük tutsamda %70-%80 performansını kullabilsek bile bence çok iyi bir sistem olucak bir çok insanın elindeki 2070 ve 2080ler patladı sizin fikriniz nedir ? Ne düşünüyorsunuz

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

$ilent

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
İşlemciyi düşük tutman sana büyük sıkıntı çıkarabilir, bu kartlar çok güçlü, işlemciden kısarsan darboğazın babasını yaşayabilirsin.

Ben kartların testlerini görmeden almam açıkcası neyle nasıl uyumu olduğunu görmek lazım.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Ben 3600’le alacağım 3070’i 2K ultrada oynarım ama yıl sonu 4600’e geçeceğim yani benim gibi idarelik 3600 alabilirsin 2K’da sorun çıkarmaz

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
İşlemciyi düşük tutman sana büyük sıkıntı çıkarabilir, bu kartlar çok güçlü, işlemciden kısarsan darboğazın babasını yaşayabilirsin.

Ben kartların testlerini görmeden almam açıkcası neyle nasıl uyumu olduğunu görmek lazım.
Öyle ama şöyle garip bir örnek vereyim sana Steamde EA Acces duyuldu ilk çıktığında ya 69 yada 65 tlydi 2-3 saat sonra 169 tl ye çıkartıldı. Bu ekran kartıda bu kadar uygun fiyatlıyken alıp en kötü satma mantıyla durmak bana biraz mantıklı geliyor bunun yanı sıra aldıkdan sonra zaten halı hazırda laptopum var onu kullanmaya devam ederim ekran kartı biraz bekler bende biraz terettütdeyim ama ne yapcağımı bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 3600’le alacağım 3070’i 2K ultrada oynarım ama yıl sonu 4600’e geçeceğim yani benim gibi idarelik 3600 alabilirsin 2K’da sorun çıkarmaz
onun fiyatı ne kadar olucak ? ben göremedim onu

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Hocam 3070 değilde 3060 ve işlemci yükseltmek bana daha mantıklı geliyor
Rekabetçi oyun oynayan bebeler öyle yapsın :D

Öyle ama şöyle garip bir örnek vereyim sana Steamde EA Acces duyuldu ilk çıktığında ya 69 yada 65 tlydi 2-3 saat sonra 169 TL ye çıkartıldı. Bu ekran kartıda bu kadar uygun fiyatlıyken alıp en kötü satma mantıyla durmak bana biraz mantıklı geliyor bunun yanı sıra aldıkdan sonra zaten halı hazırda laptopum var onu kullanmaya devam ederim ekran kartı biraz bekler bende biraz terettütdeyim ama ne yapcağımı bilemedim

Vallaha 2K civarı olur herhalde

$ilent

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
Öyle ama şöyle garip bir örnek vereyim sana Steamde EA Acces duyuldu ilk çıktığında ya 69 yada 65 tlydi 2-3 saat sonra 169 TL ye çıkartıldı. Bu ekran kartıda bu kadar uygun fiyatlıyken alıp en kötü satma mantıyla durmak bana biraz mantıklı geliyor bunun yanı sıra aldıkdan sonra zaten halı hazırda laptopum var onu kullanmaya devam ederim ekran kartı biraz bekler bende biraz terettütdeyim ama ne yapcağımı bilemedim

Ben sana olabilicekleri söyledim dostum, biraz kumar oynamak gibi olur he ama parayı bulurum ben işlemcide yükseltirim diyosan sıkıntı yok :D.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Rekabetçi oyun oynayan bebeler öyle yapsın :D

Vallaha 2K civarı olur herhalde
o civarda olursa onu almak daha mantıklı o zaman :D ama bakalım ne olcak 17 eylül (?) bir tanesi çıkıyordu bakalım testler ne olcak ne yapılacak umarım hayal kırıklığına uğramam

Ben sana olabilicekleri söyledim dostum, biraz kumar oynamak gibi olur he ama parayı bulurum ben işlemcide yükseltirim diyosan sıkıntı yok :D.
Elimdeki para zaten kredi çekmiştim oradan :D Onun dışında 3 haftadır iş arıyorum kart çıkmadan önce işe girersem kartı alırım maaşı alana kadar bekler işlemciyi öyle alırım yine de haklısın çok saol <3

Hocam 3070 değilde 3060 ve işlemci yükseltmek bana daha mantıklı geliyor
bu arada 3060 çıkıyor mu ki ? 70 80 90 çıkmıyor mu sadece ben mi yanlış gördüm

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
o civarda olursa onu almak daha mantıklı o zaman :D ama bakalım ne olcak 17 eylül (?) bir tanesi çıkıyordu bakalım testler ne olcak ne yapılacak umarım hayal kırıklığına uğramam

Elimdeki para zaten kredi çekmiştim oradan :D Onun dışında 3 haftadır iş arıyorum kart çıkmadan önce işe girersem kartı alırım maaşı alana kadar bekler işlemciyi öyle alırım yine de haklısın çok saol <3

bu arada 3060 çıkıyor mu ki ? 70 80 90 çıkmıyor mu sadece ben mi yanlış gördüm
2K’yı geçmez la sonuçta orta segment bir CPU olarak çıkıyor x600

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,941
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev