Neler Yeni

Nvidia DLAA

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Dostum inan AMD kullananlar da demiyor bunu. Driver hatalarının çoğu kullanıcının hatası kaynaklı oluşuyor. Nvidia' da driver sorunu yaşıyorsun ama farkında bile olmuyorsun keza 1 bildirim bile göndermiyor. RX 6000 serisinde Sapphire PULSE 6600XT haricinde bir sıkıntı yok. Taş gibi seri. RX 5700XT güç pinlerinin PSU ile doğru bağlantısı yüzünden YAZILIMSAL görünen bir hata verebiliyordu mesela. Donanımsal hatalar yazılımsal hataları da tetikler. Şahsen ben ne amd ne nvidia alırken acaba ne sorun yaşayacağım diye düşünmedim çünkü kartı takmayı biliyorum :ROFLMAO:

AMD piyasanın özgürlükçüsüdür. Bunu unutmayın. Nvidia kart alabiliyorsanız tek sebebi AMD. AMD' nin ilerleyişi herkes için teknoloji. Zamanla gelişiyor. RX 6000 serisinde Nvidia' yı geçti/kafa tutuyor. Şuana kadar hiçbir zaman bunu yapamadı. RX 7000' de belki çok büyük farklar atar veya atamaz bilemeyiz lakin driver olarak AMD artık sorunlu sayılmamalı. Sonucta Nvidia' nın denetim masası çöpten ibaret. Sırf o çöp denetim masasını görmemek için bile AMD alabilirim.
7000 serisinde 2 in 1 ya da 3 in 1 gpu kullanacaklardı. Ancak NVDIA da buna karşın çoklu gpu modüllü 3 katmanlı işlemci patenti aldığı çıktı.
Yani sıradaki jenerasyonda da amiral gemileri için NVDIA geçer gibime geliyor (fanboy değilim patente bakarsak NVIDA sağlam geliyor.)

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,045
İsim
Hakan
Rev Ben 28 Yaşındayım Bilgisayar ile içli dışlı büyüdüm Teknoloji haberleride her zaman ilgimi çekmiştir Amd Driver konusunda hep tökezledi geçmişten bugüne. Firma kötü değil Donanımsal güçlerine lafım yok Bazı şeylerin değişmesi gerekiyor artık.
3000 serisinde kullanılan kapasitörleri hatırlatırım ki keza akıl yaşta değil baştadır, 6000 serisi sorunsuz denebilir bardağın dolusunu geçmeyecek kadar hata olmuştur.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
3000 serisinde kullanılan kapasitörleri hatırlatırım ki keza akıl yaşta değil baştadır, 6000 serisi sorunsuz denebilir bardağın dolusunu geçmeyecek kadar hata olmuştur.
O Kapasitörler daha piyasaya sunulmadan son kullanıcı eline gelmeden değiştirildi onu da hatırlatırım.
Değiştirmeden sunan 1-2 firma oldu onlarda ellerinde patladı.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,045
İsim
Hakan
O Kapasitörler daha piyasaya sunulmadan son kullanıcı eline gelmeden değiştirildi onu da hatırlatırım.
Değiştirmeden sunan 1-2 firma oldu onlarda ellerinde patladı.
AMD'nin ince bardağın dolu tarafını eleştiriyorsak o başta Zotac olan 1-2 firmaya da bakmak gerekli, 6000 serisi fiyatlandırma ve performans olarak iyi fakat sorun olarak da sorun yok Watmman çok az görüldü tıpkı satılmadan değiştrilen kartlar gibi hemencecik çözüldü.

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
amd ekran kartlarının nvidia karşısında şansı yok (amd kullanıyorum)

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
AMD'nin ince bardağın dolu tarafını eleştiriyorsak o başta Zotac olan 1-2 firmaya da bakmak gerekli, 6000 serisi fiyatlandırma ve performans olarak iyi fakat sorun olarak da sorun yok Watmman çok az görüldü tıpkı satılmadan değiştrilen kartlar gibi hemencecik çözüldü.
Herkes gibi fiyattan bahsediyorsun ama Tr de Fiyatlar fırlamadan normal satış fiyatların ort aynı olduklarını biliyorsun dimi.
Rtx 3070 6k satıldı RX 6700xt de Şuaınki uçurumun sebebinin Amd tarafında Mh Düşüklüğü LHR Kartlarında Kilidinin kırıldığını fiyatların yükseldiğini.

Sami Järvi

80+ Silver
3050 laptop bana fazla geliyor olsa bile sırf bu teknolojiler için alacagim

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,711
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yeni teknolojiler güzelde fiyatlar çok uçuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,928
Üyeler
140,576
Son üye
WonY
Top Bottom