Neler Yeni

nvidia ekran kartı sürücüsü yüklenme hatası

black00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
blackk0
nvidia sürücüsü yüklemek için sitesine girdiğimde manuel olarak ekran kartımı seçtim kabul et ve yükle ye tıkladığımda sitede sürücü yükleniyor da kalıyor ama yüklenmiyor

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
nvidia sürücüsü yüklemek için sitesine girdiğimde manuel olarak ekran kartımı seçtim kabul et ve yükle ye tıkladığımda sitede sürücü yükleniyor da kalıyor ama yüklenmiyor
Geforce Experience ile yüklemeyi denedin mi

black00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
blackk0
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Barmelow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barış AKŞAHİN
Instagram
barmelow
Steam
barmelow
Facebook
barmelow
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Konuyu hortlatalım usta, elimde galaxy markasının bi gtx560se v2 1,5 gb versiyon var. Driver kendi sitesinden kesinlikle inmiyor hangi dilde falan denersem deneyim inmedi, şimdi experience indirip onunla indirmeyi deneyeceğim bakalım inşallah indirir.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
Konuyu hortlatalım usta, elimde galaxy markasının bi gtx560se v2 1,5 gb versiyon var. Driver kendi sitesinden kesinlikle inmiyor hangi dilde falan denersem deneyim inmedi, şimdi experience indirip onunla indirmeyi deneyeceğim bakalım inşallah indirir.
senin işletim sistemin nedir? söyleyin size link atayım.nvidianın kendi sitesinden. direct link. tıklayınca indirirsiniz.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
Mesaj otomatik birleştirildi:

o ekranda muhtemleen kabul et ve yükleye tıklıyosun fakat hiçbir şey olmuyodur. o butona sağ tıkla ve bağlantı adresini kaydet yapınca link ortaya çıkar.

o ekranda muhtemleen kabul et ve yükleye tıklıyosun fakat hiçbir şey olmuyodur. o butona sağ tıkla ve bağlantı adresini kaydet yapınca link ortaya çıkar.
buradan da kopyala ve adres çubuğuna yapıştır. forum engelliyor indirmeyi heralde.

Barmelow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barış AKŞAHİN
Instagram
barmelow
Steam
barmelow
Facebook
barmelow

buradan da kopyala ve adres çubuğuna yapıştır. forum engelliyor indirmeyi heralde.
eyw aga allah razı olsun bakalım sonuçları yazarım şimdi yatıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,453
Üyeler
140,202
Son üye
Riax
Top Bottom