Neler Yeni

NVIDIA, GeForce Now’daki Ücretsiz Oyun Süresini Sadece Türkiye’de Düşürdü

Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
SeyrekBey
NVIDIA, GeForce Now’ın Türkiye’de verdiği hizmete dair dikkat çekici bir karar aldı. Ücretsiz olarak sunulan 1 saatlik kullanım hakkı, Türkiye’de yarım saate düştü. Diğer ülkelerde ise benzer bir düzenleme yapılmadı.
4d7da69c8cbc5c425b8c648320a31bea2b084969.jpeg

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
NVIDIA, GeForce Now’ın Türkiye’de verdiği hizmete dair dikkat çekici bir karar aldı. Ücretsiz olarak sunulan 1 saatlik kullanım hakkı, Türkiye’de yarım saate düştü. Diğer ülkelerde ise benzer bir düzenleme yapılmadı.
Turkcell yapmıştır bunu.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,098
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
bizim günahımız ne her şey bizim başımıza geliyor ? :D

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Paragöz turkcell ve bir berbatlığı daha.
Superbox 1 bu 2.
Cidden Neden Nvidia klendi yapamış ki?
Turkcell paragözüne nedne yaptırtmış ki?

A1meda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
A1meda
Tepki vermedikçe vermekten çok almaya devam ederler. Sadece bizde düşürüp diğer ülkelerde durması zaten büyük bir ayrımcılık olmuş. Hiçbir müşteri farklı maumeleyi kabul etmemeli.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
1 saat oyun oynamak İçin 2 saat sıra bekleyenler var ülkede. Nvidia ne yapsın 😅

Bu düzenleme sayesinde sıra azalır ve bu sürüm sistemi sömürmek için değil “denemek” için kullanılır diye umuyorum…

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Nedeni muhtemelen Türkiye'dekilerin sunucuların içinden geçmesidir. Çünkü 2 saat sıra beklediğimize göre çok oynayan vardır. Ya da maks Turkcell zekası.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
1 saat oyun oynamak İçin 2 saat sıra bekleyenler var ülkede. Nvidia ne yapsın 😅

Bu düzenleme sayesinde sıra azalır ve bu sürüm sistemi sömürmek için değil “denemek” için kullanılır diye umuyorum…
R6S oyuncusu olarak 1 el sonucunda sadece 12-13 DK kalıyor ve sadece tek el oynanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedeni muhtemelen Türkiye'dekilerin sunucuların içinden geçmesidir. Çünkü 2 saat sıra beklediğimize göre çok oynayan vardır. Ya da maks Turkcell zekası.
Maks 130 kişi fenan aşırı zorlama da değil başında sıraya ble sokmuyordu hatırlarsanız.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
R6S oyuncusu olarak 1 el sonucunda sadece 12-13 DK kalıyor ve sadece tek el oynanıyor.

Maks 130 kişi fenan aşırı zorlama da değil başında sıraya ble sokmuyordu hatırlarsanız.
Ben hep 2 saat sıra bekleyenleri görüyordum. Ama kullanmadığımdan bilmiyorum.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ben maks 1 saat bekliyorum hatta bazen 10 dk bile sürmüyor beklemem.
Hatırlarsanız ilk zamanlarda 500 sınırı hemen doluyordu ama o zaman 1 saatti şimdi yoğunlluk azaldığında 30 dk yapmaları ve günlük paket çıkarmaları Turkcell'İn paragözlülüğü artık. Türk halkı aylığına 72 TL vericek güçte değil hem fahiş fiyat verip hem niye almadıklarını sorguluyorlar almayacağım inadına oynamam daha iyi.

Bu arada o reklamını yapanlar ne kafayla yaptılar bilmiyorum.
Neymiş tüplü PC'de Cypherpunk oynama keyfi teşekkürler game+ diyenler yalancının önde gidenleri.
Hayal bunlar 74 TL versem vereceğime gider PC parası biriktiririm daha iyi.
Tabi bu sisteme iyi diyenlerin elinde osn model PC'ler olan insanlar.
74 TL'ye bir zahmet oynatsın 74 TL aşırı pahalı 50 olursa sorun yok demeyin 3 aylık fenan adam belki bir aylık yetiyor ama 2 aya yetmiyor.

Son düzenleme:

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
"VALO 9 - 10

Beyler vandal atın gelin c long rush atın brim sen smokeleri ats...

Oturum süreniz dolmuştur."

30 dakika ne aga dalga mı geçiyor bunlar :D

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,004
İsim
Lokman Açil
Top Bottom