Neler Yeni

🔥İndirim NZXT KRAKEN 240MM 3.899TL

B.TURAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bünyamin TURAN
Zamanında k240 almasaydım alırdım ekranı istediğin resim gift koyabilmek daha iyi olurdu😅

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
Zamanında k240 almasaydım alırdım ekranı istediğin resim gift koyabilmek daha iyi olurdu😅
k240 malesef Bir asus rog strix gibi gif koyulmuyor hocam. belırlı ölçü formatta resım ve kendı 3 5 efekti ayarlanıyor sadece

B.TURAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bünyamin TURAN
Evet farkındayım ama ucuza aldım suanlik sadece gif koyma sıkıntısı var güzel yinede

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Abdullah
Bu modelin ekransız sonsuz ayna modeli ile Ryzen 5600x te nzxt h serisi mesh olmayan bir kasada Abdullah abinin gösterdiği gibi montajını yaptım ancak bazen 90 a dayanıyor sıcaklıkksr. Birde undervolt yaptım işlemciye. Nasıl bir sorun olabilir ki başka 🤷

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu modelin ekransız sonsuz ayna modeli ile Ryzen 5600x te nzxt h serisi mesh olmayan bir kasada Abdullah abinin gösterdiği gibi montajını yaptım ancak bazen 90 a dayanıyor sıcaklıkksr. Birde undervolt yaptım işlemciye. Nasıl bir sorun olabilir ki başka 🤷

Bilgim yok bunun için konu açabilirsiniz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,076
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Pompa çalışıyor mu borulara bak bi, biri sıcak diğer soğuk olacak zaten su pompalanıyor mu dokununca anlarsın bir de işlemcinin üstüne tam oturmuş mu ona bak.

r4NG3r

80+ Silver
Pompa bozuktur bende 12400f ile boşta 28 yükte 45 46 derece

Top Bottom