Neler Yeni

• Abdullah Hacıgül'den önemli bilgilendirmeler ! 🔥

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Çok iyi oldu başka sistemleri de inceleyeceği
evet zevkle izleyeceğimiz bir sürü içerik daha:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şükür,savaş var işler tıkırında 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolar kurundan dolayı beklentim çok yüksek değil.
umarım iyi bir şeyler olur ama benim de maalesef beklentim aşırı yüksek değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Oğulcan
Bu sistem iyi olmuş hocam, en azından sistemlerden haberdar da oluruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,647
İsim
Burak Karadağ
işlemcide fiyatlar ne kadar düşecek acaba?
Onun için kesin bir şey denilemez ama bakalım Abdullah Hacıgül illâ ki bunun videosunu yayınlayacak.
Ekran Kartları ile ilgili yapılacak videonun konusuna İşlemcileri ve diğer donanım parçalarının ileriye dönük piyasa hareketleri hakkında bilgilendirme yapar.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Haber gerçekten sevinidirici. Bende yakın zaman da bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Ancak indirim beklemem kesinlikle gerekli bütçe çıkmıyor o kadar.

Sizlere sormak istiyorum bu önümüzde ki 2 3 ay içinde f/p sistemler çok sayıda çıkar mı ? Açıkçası hiç birine yetişemiyorum ve artık parça parça alsam mı diye düşünmeye başlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,647
İsim
Burak Karadağ
Haber gerçekten sevinidirici. Bende yakın zaman da bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Ancak indirim beklemem kesinlikle gerekli bütçe çıkmıyor o kadar.

Sizlere sormak istiyorum bu önümüzde ki 2 3 ay içinde f/p sistemler çok sayıda çıkar mı ? Açıkçası hiç birine yetişemiyorum ve artık parça parça alsam mı diye düşünmeye başlıyorum.
Abdullah Abi'nin sistemleri hiç bir zaman bitmez. Her ay bir sürü sistem çıkartıyor. Rahat ol yâni Donanım Arşivi'nin sistemleri asla bitmez. Parça parça hep indirimlerden kaparsan sadece mantıklı olur ama ben sana hep Abdullah Hacıgül'ün hazır sistemlerini takip et derim. İsteğine göre özelleştirme yaparsın

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,284
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sen de var ya az fena değilsin her şeyi al sat yapıyorsun 🤣
Ayn reis evleneceğiz para biriktiriyorum aileme yük olmak istemiyorum Allah'a şükür bankamda para birikti biraz birkaç sistem daha kapatsam sayende 10 numara olacak tabi hepsi senin sayende erkek çocuğum olursa ismini Abdullah koyacağım 😉

Top Bottom