Neler Yeni

OBP puanı ile liseler gidilirmi nasıldır?

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Fettah Özalp
Obp puan 6 ve 7 83 yapıyor 8 ile 79 80 oluyor en fazla Kayseri'de yakınımda obp puanım yeten 4 lise var. Siz önerir misiniz? obp liselerini illa proje lisesimi olması lazım?

Starlex

80+ Bronze
Seni kırmak istemem ama o obp puanları ile alan okullar malesef iyi bir lise denilemez artık 90 ve üstü alanlar bile normal oldu

kitty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sude
Gerçekten alınma ve kusura bakma fakat obp ile hiç bir lise güzel değil eğitim konusunda çok aşşağıdalar ve öğretmenler ilgisiz oluyorlar arkadaş ortamı gerçekten çok önemli genelleme yapmak istemem fakat oradakiler genelde çalışkan olmazlar tembel olurlar arkadaş ortamıinsanların hayatını etkileyen en büyük faktörlerden biri obp liselerinde bozulma ihtimalin var kimse çalışmayınca seninde çalışasın gelmez tatlı rekabetler olmaz o yüzden çalışıp anadolu lisesi tuttur veya fen anadolu kazanırsanda feni kazanamadım diye üzülme birçok anadolu lisesi bazen fen liselerine 10 basıyor :blobdance:

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekten alınma ve kusura bakma fakat obp ile hiç bir lise güzel değil eğitim konusunda çok aşşağıdalar ve öğretmenler ilgisiz oluyorlar arkadaş ortamı gerçekten çok önemli genelleme yapmak istemem fakat oradakiler genelde çalışkan olmazlar tembel olurlar arkadaş ortamıinsanların hayatını etkileyen en büyük faktörlerden biri obp liselerinde bozulma ihtimalin var kimse çalışmayınca seninde çalışasın gelmez tatlı rekabetler olmaz o yüzden çalışıp anadolu lisesi tuttur veya fen anadolu kazanırsanda feni kazanamadım diye üzülme birçok anadolu lisesi bazen fen liselerine 10 basıyor :blobdance:
Kanka zaten okul okumayacagim diploma için liseye gidiyorum benim aklımdaki meslek başka.

kitty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sude
Kanka zaten okul okumayacagim diploma için liseye gidiyorum benim aklımdaki meslek başka.
ozaman tamamdır obp ile alan liseler hep proje lisesi değildir olmasıda gerekmiyor okulun kaç mezun verdiği vs daha önemli proje liseleri yeni oldukları için her zaman güvenilmiyor okulun geçmişi çok önemli geçmişlerini araştırmanı öneririm yolun açık olsun ayrıca tavsiyem puanının yettiği okullara gidip müdürle şahsi konuşman bazen fazla sıkı oluyorlar bu seni daraltır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,179
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom