Neler Yeni

OBS ile yayın yaparken cs go kasıyor

Ciyoletta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Cihan Bayır
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. OBS ile yayın yapmak istiyordum. Oyun yakalama modunda cs ye giriyorum ve fps değerlerim 250-300 gösteriyor ama çok fazla kasıyor ve oynanmıcak hale geliyor. Sebebini bilenler yardımcı olabilirler mi acaba. Ayriyetten yayın başlattığım halde telefonumdan yayını açtığımda siyah ekran var sadece.
Sistem özellikleri:
R5 3600
2070 super x trio gaming
3200 8*2 16 gb ram

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. OBS ile yayın yapmak istiyordum. Oyun yakalama modunda cs ye giriyorum ve fps değerlerim 250-300 gösteriyor ama çok fazla kasıyor ve oynanmıcak hale geliyor. Sebebini bilenler yardımcı olabilirler mi acaba. Ayriyetten yayın başlattığım halde telefonumdan yayını açtığımda siyah ekran var sadece.
Sistem özellikleri:
R5 3600
2070 super x trio gaming
3200 8*2 16 gb ram
speedtest atarak upload hızınız kaç çıkıyor ve siz kaç bitrate veriyorsunuz ? o sistemle hiç bişi kasmaması gerek. bu arada cs go oyun yakalama veremiyoruz malesef onun bi ayarı var ama uzun. cs go oynarken ekran yakalama vermen gerek ozaman siyah ekrana düşmez diyer oyunlarda oyun yakalamayı seç.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Sistem özellikleri:
R5 3600
2070 super x trio gaming
3200 8*2 16 gb ram
Csgo güvenilir mod kapatma yaz bi kod çıkacak başlatma seçeneklerine yaz

EmraHŞ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emrah
Sistem özellikleri:
R5 3600
2070 super x trio gaming
3200 8*2 16 gb ram
sistemine göre obsnin ayarlarını yapman gerekir internet de ayarlar hakkında bir çok video var bakabilirsin

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Yayın yapmak her bilgisayarın harcı değil bilgisayarın yeterince güçlü değilse kaşar veya internetin yeterli değilse ping yükselir ve yayın kalitesi düşer

Ciyoletta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Cihan Bayır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
speedtest atarak upload hızınız kaç çıkıyor ve siz kaç bitrate veriyorsunuz ? o sistemle hiç bişi kasmaması gerek. bu arada cs go oyun yakalama veremiyoruz malesef onun bi ayarı var ama uzun. cs go oynarken ekran yakalama vermen gerek ozaman siyah ekrana düşmez diyer oyunlarda oyun yakalamayı seç.
Merhaba cevabın için teşekkür ederim. İnternet hızım sabit 100 download 10 upload şeklinde. Diğer dediklerinizi deneyeceğim.
Csgo güvenilir mod kapatma yaz bi kod çıkacak başlatma seçeneklerine yaz
En kısa zaman da deneyeceğim teşekkür ediyorum.
Yayın yapmak her bilgisayarın harcı değil bilgisayarın yeterince güçlü değilse kaşar veya internetin yeterli değilse ping yükselir ve yayın kalitesi düşer
Sistemi ve internetimi şimdi belirttim umarım yeterlidir hiç bir fikrim yok 🤷
sistemine göre obsnin ayarlarını yapman gerekir internet de ayarlar hakkında bir çok video var bakabilirsin
Deneyeceğim teşekkür ederim 🙏

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege
Merhaba cevabın için teşekkür ederim. İnternet hızım sabit 100 download 10 upload şeklinde. Diğer dediklerinizi deneyeceğim.

En kısa zaman da deneyeceğim teşekkür ediyorum.

Sistemi ve internetimi şimdi belirttim umarım yeterlidir hiç bir fikrim yok 🤷

Deneyeceğim teşekkür ederim 🙏
eyer hep 10 alıyorsanız bitratenizi 6000 yapınız. çıkış çözünürlük 1080p verebilirsiniz çok rahat yayını ekran kartından vermeni öneriyorum.

Sanji1923

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali çelik
Hocam merhaba, aynı sıkıntı bende de mevcut. 300-400 fps almama rağmen oyun kasıyor gibi. Siz sorunu nasıl çözdünüz ?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege

Sanji1923

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali çelik
2500bitrate veriyorum hocam. upload hızım 6, download hızım 50mbit.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,798