Neler Yeni

OC Ekran kartı Nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar ben sistem alacağım sistemde ama OC ekran kartı var ben OC flan yapmayacağım ama yüksek grafiklerde oynacagim oyunları ekran kartına bişey olurmu yoksa benim mi ayarlalamam gerek ben ekran kartı geldiğin de istediğim gibi kullanabilirim demi

abcdefg1234

80+ Silver
Fabrika çıkışlı bir miktar overclocklu olarak satılıyor bu kartlar. Mesela aynı kartın OC olmayanında Core Frekansı 1800 mhz ise OC olanında 1830, 1850 mhz oluyor.

Sizin bir şey ayarlamanıza gerek yok. İstediğiniz gibi kullanın.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Fabrika çıkışlı hız aşırtma mevcut, senin herhangi bir şey yapmana gerek yok. Zaten öyle çok ciddi miktar overclock dan bahsetmiyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,198
İsim
Murat Orhan
Arkadaşlar ben sistem alacağım sistemde ama OC ekran kartı var ben OC flan yapmayacağım ama yüksek grafiklerde oynacagim oyunları ekran kartına bişey olurmu yoksa benim mi ayarlalamam gerek ben ekran kartı geldiğin de istediğim gibi kullanabilirim demi
OC ekran kartları o kartın normal modeline göre fabrika çıkışı hız aşırtmalı şekilde gelir. Fabrika çıkışı yapılan bir ayar olduğu için sistemine veya kartına bir zararı olmaz bilinçli şekilde testlere tabi tutularak yapılan bir işlem bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,296
Üyeler
144,416
Son üye
Haydarr
Top Bottom