Neler Yeni

Odaklanmam Konusunda Yardım Eder Misiniz?

drep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Yüşa
İyi forumlar herkese arkadaşlar c# yazılım dilini okulda öğreniyordum ancak malum korona sebebinden okullar kapandı ve eğitim öğretim durdu. Bende evden Murat YÜCEDAĞ’ın kursları yardımı ile evde kendi kendime eğitimime devam ediyorum. Malum dolar’dı euro’du uçmasından ötürü bilgisayar alamaz olduk. Bilgisayarım 6 senelik nerdeyse hiçbir oyunu oynayamıyorum, bundan dolayı istesem de istemesem de can sıkıntısından ders dinliyorum. Arkadaşlarımın hepsi bilgisayar aldı ve ben hariç oyun oynuyorlar hadi bilgisayar olsun dc’den konuşarak oynayalım vs diyorlar. Ancak benim ev durumum buna müsait değil, yani şöyle ailem böyle bir şeylere alışık olmadığından, eskiden arkadaşlarımın da bilgisayarı yok iken konuşarak oyun oynardık ve ailem 1. 2. günden sonra ne bu böyle her gün her gün konuşuyorsun deyip moralimi bozardı ve ondan sonraki günlerde arkadaşlarım çağırsa da oyun girmezdim. Yani bilgisayar olsa da rahat oyun oynayamam. Neyse şunu demek istiyorum, arkadaşlarım oyun oynarken (dc’de birlikte oynadıklarını ve ne oynadıklarını görüyorum) benim isteyerek de istemeyerek de sadece kod yazmam beni üzüyor ve artık kod yazmaktan da bıktım arada oyun oynamak istiyorum, internet kafelere de gitmek istemiyorum, ailemin gözüne buda batıyor. Yani sizden isteğim ben bu kod işine çok hevesli girdim hala da merak ve hevesim var ancak odaklanamıyorum. Nasıl odaklanabilirim lütfen yardım edin bana lütfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz @crazyreign
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Beyfendiiii6 @Fiery @xKaanCKx

Son düzenleme:

drep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Yüşa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Mehmet Yılmaz ben yöneticilerden yada normal forum ziyaretçilerinden yardım beklerken konu başlığının değiştirilmesi, hakikaten Allah akıl fikir versin ya ne diyeyim :cautious:.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kurallara uymuyorsa neden değiştirmeyeyim? Dokunulmazlığın mı oluyor?

drep

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Yüşa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kurallara uymuyorsa neden değiştirmeyeyim? Dokunulmazlığın mı oluyor?
Dediğim şeyi boş yerlere çekmeyin lütfen demek istediğimi anladığınızı düşünüyorum, bu arada tek derdiniz yönetici olduğunuz forum da TDK görevi görmek olsun. Hayat da başarılar :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dostum senin odaklanmana ben mi yardım etmek zorundayım? Beni ilgilendiren durum nedir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,855
Üyeler
138,422
Son üye
tolga08
Top Bottom