Neler Yeni

Odamı nasıl düzenleyebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Seymen Arda Eser
öncelikle merhaba arkadaşlar başlıktada yazdığı gibi odamı düzenliycem fakat kararsızım fotoğrafda odamın detayı mevcut odamda bir adet yüksek raflı çalışma masası bir adet baza (tek kişilik) bir adet 3lü koltuk bir adet tekli koltuk sandalye 1 adet sehpa bir adet anneme ait sandık ama ben onuda masa olarak kullanıyorum ve bir adette orta boylu cam sehpa mevcut(ortaya konulanlardan) ben bu eşyaları kullanarak nasıl bir düzen yapabilirim

çok fazla oyun oynarım bu yüzden gamer odası gibi bişey yapmak istiyorum ledli falan
bide tavana ledle pamuk döşüycem ama böcekleniyo diyolar doğrumu
şimdiden çok teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

ucuz yollu eşya önerilerinede açığım

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    10.4 KB · Hit: 59

mythrowib

80+ Silver
öncelikle merhaba arkadaşlar başlıktada yazdığı gibi odamı düzenliycem fakat kararsızım fotoğrafda odamın detayı mevcut odamda bir adet yüksek raflı çalışma masası bir adet baza (tek kişilik) bir adet 3lü koltuk bir adet tekli koltuk sandalye 1 adet sehpa bir adet anneme ait sandık ama ben onuda masa olarak kullanıyorum ve bir adette orta boylu cam sehpa mevcut(ortaya konulanlardan) ben bu eşyaları kullanarak nasıl bir düzen yapabilirim

çok fazla oyun oynarım bu yüzden gamer odası gibi bişey yapmak istiyorum ledli falan
şimdiden çok teşekkürler

Tavana Pamuk Ve Led Olayı Hakkında Bilgisi Olanlar Yazabilirmi bende merak ediyorum. Özellikle böceklenme konusunds

Megan

80+ Silver

şimdiden çok teşekkürler

Odanın fotosunu atar mısın merak ettim her yeri cam nasılmış

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bütçen Philips HUE serisi için yeterliyse çok da fazla araştırmana gerek yok bence. Tek bir uygulamadan tümüne erişip müdahale edebiliyorsun diye biliyorum. HUE'ya alternatif olarak LEDVANCE markasının benzer ürünleri mevcut. Onlar da bir nebze daha uygun fiyatlı. Onun haricinde custom şekilde kendin gerekli yerlere aydınlatmalar uygulayabilirsin.
FINAL-STAGE.jpg
bonus-13.jpg

Hepsi de adreslenebilir ve çoğu da Ana Kart üzerinden kontrol edilecek şekilde bağlı.

Anakartın 3pin 5v RGB girişi destekliyorsa Dark veya benzer markaların direkt tak çalıştır 40 cm'lik adreslenebilir şerit ledleri mevcut. Mıknatıs özelliğiyle de kolay montelenebiliyor. Yani biraz işçilik de gerekli. Masan için de şu sıralkar bir çok forum ve bu işle ilgilenen gruplarda rgb süslemeler yerine sade ve klasik olan monitör üstüne monte edilen led masa aydınlatmaları tercih ediliyor.
20220507_223336.jpg
20220507_215730.jpg
20220507_221406.jpg
20220507_221418.jpg
20220507_221400.jpg
20220507_222121.jpg

@Furkan Karagülle müsait olursa biraz daha ucuz yollu bir şey önerebilir.

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bütçen Philips HUE serisi için yeterliyse çok da fazla araştırmana gerek yok bence. Tek bir uygulamadan tümüne erişip müdahale edebiliyorsun diye biliyorum. HUE'ya alternatif olarak LEDVANCE markasının benzer ürünleri mevcut. Onlar da bir nebze daha uygun fiyatlı. Onun haricinde custom şekilde kendin gerekli yerlere aydınlatmalar uygulayabilirsin.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hepsi de adreslenebilir ve çoğu da Ana Kart üzerinden kontrol edilecek şekilde bağlı.

Anakartın 3pin 5v RGB girişi destekliyorsa Dark veya benzer markaların direkt tak çalıştır 40 cm'lik adreslenebilir şerit ledleri mevcut. Mıknatıs özelliğiyle de kolay montelenebiliyor. Yani biraz işçilik de gerekli. Masan için de şu sıralkar bir çok forum ve bu işle ilgilenen gruplarda rgb süslemeler yerine sade ve klasik olan monitör üstüne monte edilen led masa aydınlatmaları tercih ediliyor.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
@Furkan Karagülle müsait olursa biraz daha ucuz yollu bir şey önerebilir.
Daha ucuz yollusu bu kadar şık durmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,240
Üyeler
151,030
Son üye
digiboy_tr
Top Bottom