Neler Yeni

Öğrenci pasaportu hakkında

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Emre Kaplan
Merhaba 18 yaşındayım mezuna kalmış biriyim temmuz gibi kosova vs balkan turu yapmayı düşünüyorum ama öğrenci pasaportu alamıyorum o yüzden 1 yıl normal pasaport alsam üni kazandıktan sonrasında süresi bitince öğrenci pasaportu çıkarabiliyor muyum ve yapabiliyorsam o pasaporttaki damgalar geçiyor mu öğrenci pasaportuna

r00t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Kusay
Yerinde olsam 10 yılık alırım

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
damga kısmı hakkında bilgim yok ama evet üniversite kazandıktan sonra 25 yaşınıza kadar geçerli 10 yıllık öğrenci pasaportu çıkartabilirsiniz

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba 18 yaşındayım mezuna kalmış biriyim temmuz gibi kosova vs balkan turu yapmayı düşünüyorum ama öğrenci pasaportu alamıyorum o yüzden 1 yıl normal pasaport alsam üni kazandıktan sonrasında süresi bitince öğrenci pasaportu çıkarabiliyor muyum ve yapabiliyorsam o pasaporttaki damgalar geçiyor mu öğrenci pasaportuna
İkisi de bordo pasaport sonuçta sadece öğrencide pasaport ücreti almıyorlar. Dediğin yapılabilir gibi.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
sınav haziranda ağustos ortasında açıklanıyor sonuçlar temmuz gibi gitmeyi düşünüyorum o yüzden sordum
sonuçlar temmuzda açıklanıyor hocam genelde ama açıklanır açıklanmaz oluyor mudur bilmiyorum

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,124
İsim
Emre Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sonuçlar temmuzda açıklanıyor hocam genelde ama açıklanır açıklanmaz oluyor mudur bilmiyorum
sonuç açıklanıyor da kanka 3 hafta sonra yerleşme sonuçları açıklanıyor senin dediğin sınav sonucu puan vs

Top Bottom