Neler Yeni

Öğretmen Bana Ağır Küfür Etti Ne Yapmam Gerek ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
Arkadaşlar öncelikle merhaba bugün okulda kötü bir olay yaşadım kız arkadaşımla beraber cam kenarında bir şeyler yer içerken beni müdür çağırdı ve müdür yardımcısının odasına gitmemi istedi bende tamamdır dedim maskemi taktım ve çıktım hocayla konuşmaya hoca dedi ki neden geldin bende müdürün yolladığını söyledim hocada neden yolladı dedi bilmiyorum dedim 10 saniye sonra bir çocuk geldi 12. sınıflardan ve çocuk boğazından aşağıya sakallı idi sonra o çocuk gelince dedi senide sakaldan yollamıştır kesin dedi (benim sakalım var ama top sakal ve bıyık yanlarda da var saçlarım uzun olduğundan dolayı kapatıyor yanları ve maskeli olduğum içinde gözükmüyor sakal bıyık yemek yerken falan maskeyi çıkarıyorum öyle gördüler zaten ki resmi olarak ta ben şu an maskeliyim sakalımdan bıyığımdan onlara ne ki?) ve maskemi çıkarmamı istedi bende çıkardım evet sakalım vardı ama oraya gidene kadar bundan haberim yoktu yani oraya neden gönderildiğimden. sene başında müdür sakalımı almamı söylemişti 1 kere oda sırada içeri girerken öylesine çok takmamıştı yani okulların açılmasından nerdeyse 5 hafta geçti şimdide 2. kere söyleniyor adam gibi 1. kere bile uyarıldım diye bilirim ve bu müdür yardımcısıyla da ilk muhabbetimiz her hangi bir samimiyetimiz olmamasına rağmen hoca bize siz bizi Sıkı*ıze takmıyonuz mu ? lan diye bağırdı hocanın kapısı da açık yanımızda diğer müdür yardımcısı da var sanki bu durum çok normal bir durum muş gibi herkes sessiz kaldı ben aşırı sinirlendim ve kıpkırmızı oldum hocanın üstüne yürüyüp sesimi yükselttim ve hocaya karşı gelecek şekilde konuşmaya başladım hoca sonra ses tonunu düzeltti ve biraz içerledi ve sakallarımı almamı yeniledi bende bir şey demeden çıktım ve o hoca artık benim gözümde benim herhangi bir öğretmenim değildi daha önce bu mevzular yüzünden 30 35 yaşlarında küfürbaz kopuk saygısız insanlarla ağız burun çok kavgam oldu dışarda ben arkadaşlarım ile birlikteyken bile bu tarz bir konuşma sergilemiyorum ben bunu arkadaşlarıma anlattım ve daha önce böyle bir olay ile karşılaşmadıklarından dolayı şok oldular sonra bir kaç kişi geçen tuvalette sigara içerken nöbetçi hocaya yakalandılar ve gene bu hocanın ofisine göndermişler odada bu öğrencilere de bir daha içmeyeceklerine söz verdiklerinde söz vermek g0t vermeye benzemez diye bir laf kullanmış aynı şeyi bir kaç gün önce 12ler yapmış (11.sınıfım) onlara da bir daha yaparsanız A*ın*za korum diye bağırmış bu nasıl bir eğitim görevlisi ben bunu rehberlik hocama anlattım ve şok oldu kadın ne yapacağını şaşırdı her gün aynı ortamda bulunduğu eğitim görevlisinin böylesine resmi bir kurumda kullandığı kelimeleri görünce ben açık açık söyledim okul dışında benimle alakadar olursa kavga edeceğimi hoca beni sağ olsun haklı buldu ve böyle bir durum ile karşılaştığım için çok üzüldüğünü belirtti ben resmi olarak bu hocaya siz derim hocam demem benim hocam değil kendisi artık gerçekte veya benimle resmiyet dışı kişisel olarak bu konuyu konuşursa birader diye hitap ederim bu hocaya aşırı gıcık kaptım millete açık ara sövüyor bu nasıl bir eğitim anlamıyorum sistemi kötü hocaları kötü kendisi kötü ulan hoca dediğin güler yüzlü olur güven verir anne mi aramış demiş çocuğun sakalını alsın demiş annem bana laf ediyor arkadaşlar dava aç dedi ama benim davayla falan uğraşacak bir bünyem yok okula giriyoruz benim saçlarım çok uzun ve küpe takıyorum hoca bana sen erkeksin niye böylesin sen diyor ulan ne alakası var benim erkek olmam ile saç uzatmamın başımıza müdür diye 60 yaşında telefonunu çıkar göster repliğini günde 10 kere söyleyen geri kafalı günümüz standartlarına ayak uyduramamış din ile kafayı bozmuş bir din hocasını koymuşsunuz ben bunun dırdırını çekmek zorunda mıyım acaba rehber hocası bunu sınıf hocama anlatmamı söyledi bende anlatabilirsiniz ama ben o hocayla konuşmak istemiyorum gelecek kendisi adam gibi özür dileyecek dedim yoksa gidip konuşmam ben umurum da olmaz dedim hocanın gurur yaptığını çattım ben aşırı gereksiz bir şekilde gurur yapıyor özür dileyeceğini san mı yorum ama çok da umurumda değil dediğim gibi okul dışında gördüğüm yerde omzu koyup geçeceğim arkadaşlar anlattığım kadar sinirli öfkeli agresif bir insan değilim beni bütün okul sever bütün hocalarla iyi anlaşırım hocalarla okuldan ziyade kişisel muhabbetlerimizde var (ama bu müdür yardımcısı ne dersimize girer ne bir şey yapar ilk defa sohbet ettik dediğim gibi) iyi anlaşırız yani demek istediğim saygılı ve iyi birisiyim ama bazı şeyler insanları öfkeye tahrik ediyor ben arkadaşlarıma ailemle böyle konuşmaz iken hocanın bize konuşurken seçtiği kelimeler çok kötü buraya kadar okuduysanız teşekkür ediyorum ve iyi forumlar diliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce ne yapmalıyım Siz olsaydınız ne yapardınız ?
belalıysan öğretmene saldırabilirsin

belalıysan öğretmene saldırabilirsin
(!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kağan KAYA
Uygunsuz dil
aga babana soyle tanıdıkların da varsa sok araya bak bi daha kimseye bagırabiliyo mu
olum kendimde sokarım zaten PAKLEPAETAEP 100kg bench var 16 yaşında sıkıyosa okul dışı gelsin

Sonuna kadar okudum.
Ben bu eğitim sisteminin gericiliğinden ve cahilliğinden hep şikayet ettim.
Bizim body yakup diye bi beden hocamız var adam istiklal marşında elinde vileda sopasıyla hizaya sokuyor.
Her hocanın elinde bir cetvel sopa var.
Cetvelle vurarak içeri giriyorlar.
BU DİSİPLİN DEĞİL
Çocuklara sevdireceklerine dahada soğutuyorlar.
Kardeşimide okulda hocası dövüyormuş ben ne yapıcam ?
ailemde hocayı koruyor.
harbiden ** git kendin döv

olum kendimde sokarım zaten PAKLEPAETAEP 100kg bench var 16 yaşında sıkıyosa okul dışı gelsin

harbiden ** git kendin döv
la yanlışlıkla 2 harfli bişey yazdım konu kapanmaz inş

Ben muhtemelen bu arkadaşın yaşının 2 katı falan olabilirim. 15 yaşındaysa 2 katından da fazlayım o.O2
sen hala burda napıyosun olm git artık

Bundan sonra o hoca ile aranda geçen tüm konuşmaları ses kaydına al, yine aynı şeyi tekrarlarsa ses kaydını gönder ona ve 'mesleğinin son günleri tadını çıkar' de sonra bak peşinden nasıl koşuyor. Uff çok iyi plan yaptım yine.
aga onun haberi olmadan herhangi bir ses kaydından ekmek düşmüyo

Konuşmalarına dikkat et! Burası senin babanın forumu değil , Sana kanun göstermiş sakal-bıyık bırakmak yasak diye.
boş insan çek git etkileşimini başka yerde kas

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kağan KAYA
Uygunsuz davranış
İflah olmaz bir *****'sın. Üsluba bak yolda denk gelsek abi çekecek adam sanalda adam(!) oluyor. Öğretmenin söveceğine keşke adam akıllı bir dövseymiş seni. Belki o zaman akıllanırdın. Ayrıca neye yorum yapıp yapmayacağıma karar veremezsin çocuğum.
kudurdun mu lan senin neyine abi çekicem olm senin ne özelliğin var git bak işine uğraşma

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Küfüre bak şeyinize saymıyor musunuz deyince küfür mü etmiş oldu sana?
Üslup hatalı ama sana küfür etmiş olmuyor üstelik 1 kere demiş"kes diye" . 50 kere daha mı sakalını kes diyecekti?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,598
İsim
oğuzhan ege

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
444 0 632 MEB ÇAĞRI MERKEZİ
İl Milli Eğitim müdürlüğü
Bu ikisine şikayet edin.

Küfüre bak şeyinize saymıyor musunuz deyince küfür mü etmiş oldu sana?
Üslup hatalı ama sana küfür etmiş olmuyor üstelik 1 kere demiş"kes diye" . 50 kere daha mı sakalını kes diyecekti?
Sen şu an küfür edeni savundun mu? Gerçekten sağlıklı düşünemiyorsun.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sen şu an küfür edeni savundun mu? Gerçekten sağlıklı düşünemiyorsun.
Adam okulun koyduğu kurala uymuyor sonra şeyinize saymıyonuz diye bağırınca adam mı suçlu oluyor? Kesseydi o zaman da böyle bir duruma mesuliyet oluşturmasaydı.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Hocam senin yaş da büyük eskiden ne hocalar vardı kemerle döven küfür eden fakat sen gördün mü efendi duran adama bunların yapıldığını ? Burada bile saygısızlık yapıyor hocası haksız dediğimiz halde.
Bana yazdığı ilk cevaptan beri aynısını düşünüyorum. Hocaya kim bilir nasıl cevap verdi de hocanın tepesi attı.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom