Neler Yeni

Ölü konular otomatik kilitlenmeli

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Daha yeni ölü bir konuyu hortlattim bilmiyordum yukarı çıkmış konu bende bakıyordum neden zamanı dolmuş ki nular otomatik kilitlenmiyyor
Neden kilitlensin? Belki konu sahibi konuyla ilgili önemli bir gelişmeyi bildiricek, başka biri bir yorumda bulunacak vs. gibi. Konunun tarihine bakmak zor değil. Bence saçma bir fikir.

Sagittarius

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden kilitlensin? Belki konu sahibi konuyla ilgili önemli bir gelişmeyi bildiricek, başka biri bir yorumda bulunacak vs. gibi. Konunun tarihine bakmak zor değil. Bence saçma bir fikir.
Dikkat ediyosun 6 ay süresi var zaten

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Nerede gördün konuların otomatik kitlendiğini? 5 saniye zaman ayırıp tarihine bakın yani çok karışık bir şey olsa anlarım ama..

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

ReDanger

80+ Bronze
Daha yeni ölü bir konuyu hortlattim bilmiyordum yukarı çıkmış konu bende bakıyordum neden zamanı dolmuş ki nular otomatik kilitlenmiyyor
Da konuları googleye forumda konuyla benzer bir şey yazdığında seçenek olarak çıkıyor neden kilitlensinki?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,183
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Mesela ben de bi ara konunun tarihine bakmadan eski konumu yükseltmiştim adam gelmiş yorum yapmış uçtu gitti.
Bence de olması gereken bir şey.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Mesela ben de bi ara konunun tarihine bakmadan eski konumu yükseltmiştim adam gelmiş yorum yapmış uçtu gitti.
Bence de olması gereken bir şey.
Bence oldukça saçma, bir ihtiyaç değil. Forum kurallarında bu şekilde uyarı alabileceğin bir kural olduğu için, konu tarihine bakmakta senin sorumluluğun.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,513
İsim
göksel yurtcan
3 kelime ile cevap vermek gerekirse
NE GEREĞİ VAR ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç