Neler Yeni

ölü piksel garantiye girer mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe Akbayrak
arkadaşlar bugün asus tuf laptopumu garantiye gönderttim ekranda fiziksel bir darbe olmadığı halde kendiliğinden ölü piksel oluştu fotoğrafları aşşagıya koyuyorum sizce garantiye girer mi yardımcı olabilecek arkadaş var mı

Ekler

• 4FB01DB9-0F2C-4096-AF86-05E7584755DA.jpeg
    4FB01DB9-0F2C-4096-AF86-05E7584755DA.jpeg
    1.4 MB · Hit: 34

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
Arif Çelebi
Bu ölü pixcel değil ekranınızın paneli arızalanmış ölü pixcel siyah olur ve 1 tane nokta şeklindedir yaşadığınız durumda bazı çözümler var ama garanti devam ediyorsa servise götürmeniz gerekir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe Akbayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ölü pixcel değil ekranınızın paneli arızalanmış ölü pixcel siyah olur ve 1 tane nokta şeklindedir yaşadığınız durumda bazı çözümler var ama garanti devam ediyorsa servise götürmeniz gerekir
peki bu garantiye girer mi panel arızası yoksa bana kullanıcı hatası diyip garantiye sokmazlar mı çünkü kendiliğinden olan bir şey

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
Arif Çelebi
peki bu garantiye girer mi panel arızası yoksa bana kullanıcı hatası diyip garantiye sokmazlar mı çünkü kendiliğinden olan bir şey
Garanti kapsamına girmesi ve değiştirilmesi gerekiyor ama burası türkiye nasıl bir tutum alırlar bilemiyorum ama en kötü ihtimal thh ye başvurursunuz paranızı alırsınız birde akım korumalı priz kullanmıyorsanız kesinlikle kullanın

Top Bottom