Neler Yeni

önceden sürülen macunu kazıyıp diğer işlemciye sürebilir miyim

-EMBAY-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Bayraktar
eski PC var çalışmıyor 1 sene kada oldu bütün macunları değişeli yeni anakart aldım işlemci macun aldim ama agt kargo yüzünden bu gun teslim edilecek diye bekeldim kargo üzgünüz kargonuz pazartesine sarkıyor dediler her neyse eski PCdeki macunu jilet ile kazıyıp 2 günlüğüne PCye sürsem olurmu idare etsin yeter Max 2 gün çok rahat işlemci için macun çıkar
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemci 5600x stok soğutucum var stok soğutucumda az bişey macun kaldı ama yeterli olmaz

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
eski PC var çalışmıyor 1 sene kada oldu bütün macunları değişeli yeni anakart aldım işlemci macun aldim ama agt kargo yüzünden bu gun teslim edilecek diye bekeldim kargo üzgünüz kargonuz pazartesine sarkıyor dediler her neyse eski PCdeki macunu jilet ile kazıyıp 2 günlüğüne PCye sürsem olurmu idare etsin yeter Max 2 gün çok rahat işlemci için macun çıkar
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemci 5600x stok soğutucum var stok soğutucumda az bişey macun kaldı ama yeterli olmaz
Hiç kazıma zarar verme işlemcinin yüzeyine boş yere bekle daha iyi

-EMBAY-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç kazıma zarar verme işlemcinin yüzeyine boş yere bekle daha iyi
PC eski çalışmıyor zaten mantikan macun kurudu zaman aynı şekli alıyor yani kıvamı ben o haldeyken öyle üstünden üstünden alicam jilet ile veya bir kesmicek birsey ile onu diğer sisteme sürdürucem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,030
Üyeler
156,559
Son üye
Wolfturpool