Neler Yeni

Önerilerinize ihtiyacım var (kız meselesi)

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Arkadaşlar merhaba
Az önce 3yıldır platonik aşık olduğum kıza açılmak istedim ve konuşmak için takip isteği attım
Fakat kabul etmedi ve derdimin ne olduğunu bile bilmiyor ben bununla yüz yüze görüşsem anlatsam mı çokmu rezil olurum
Yoksa olmadı diyip yerime mi otursam
Fikirlerinizi merak ediyorum

Dõ man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Furkan
Arkadaşlar merhaba
Az önce 3yıldır platonik aşık olduğum kıza açılmak istedim ve konuşmak için takip isteği attım
Fakat kabul etmedi ve derdimin ne olduğunu bile bilmiyor ben bununla yüz yüze görüşsem anlatsam mı çokmu rezil olurum
Yoksa olmadı diyip yerime mi otursam
Fikirlerinizi merak ediyorum
Öyle sanaldan açılma falan olmaz ciddiyetsiz gözükür, adam gibi git yüz yüze konuş derdini anlat. Olmadı deyip yerine oturursan zaten olmaz sonra düşünür durursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle sanaldan açılma falan olmaz ciddiyetsiz gözükür, adam gibi git yüz yüze konuş derdini anlat. Olmadı deyip yerine oturursan zaten olmaz sonra düşünür durursun.
Varolun hocam gidip konuşmak en iyisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet dostlar kimsenin umrunda olmadığını biliyorum beni cesaretlendirdiniz sayenizde gidip konuştum sağolun

Rulep

80+ Gold

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,065
İsim
Zeki Müren
Dünya tarihindeki en nazik reddedilme anısına sahip oldum ve zaten onu sevdiğimi biliyormuş
Ve ben artık bi tık daha fazla seviyorum 😞
Dostum lisedesin galiba nazik reddedilme diyorsan muhtemelen friendzone yedin arkadaş kalalım vs dendi sana eğer böyle bir şey yaşadıysan friendzoneda kalma bence friendzoneu kır kızla konuşmayı bırak. He zaten önceden arkadaş değilseniz onsuzluk çok koymaz o yüzden sıkıntı etme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ig den bile takipleşmediğin biri nasıl ondan hoşlandığını biliyor onu anlamış değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Dostum lisedesin galiba nazik reddedilme diyorsan muhtemelen friendzone yedin arkadaş kalalım vs dendi sana eğer böyle bir şey yaşadıysan friendzoneda kalma bence friendzoneu kır kızla konuşmayı bırak. He zaten önceden arkadaş değilseniz onsuzluk çok koymaz o yüzden sıkıntı etme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ig den bile takipleşmediğin biri nasıl ondan hoşlandığını biliyor onu anlamış değilim.
Arkadaşız aynı serviste gidip geldik senelerce ama fazla bi muhabbet yok eskisi gibi arkadaş kalalım vs demedi
Ortak arkadaşlarımız da birhayli var ve birileri benim sırrımı tutamamış
kızla da önceden samimiydik ve takipleşiyorduk da tabi beni çıkarmıştı ben 1yıl sonra tekrar istek attım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,223
Üyeler
156,453
Son üye
Burak Tnc
Top Bottom