Neler Yeni

Ofis için klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can

Btengin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Batuhan Engin
Attıklarınız arasında yok, fiyat olarak da daha yukarda bir ürün ama ben Logitech MX keys kullanıyorum, çok çok memnunum. Attıklarınızdan herhangi birini alsanız işinizi görecektir, ben sessiz olanı tercih ederdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attıklarınız arasında yok, fiyat olarak da daha yukarda bir ürün ama ben Logitech MX keys kullanıyorum, çok çok memnunum. Attıklarınızdan herhangi birini alsanız işinizi görecektir, ben sessiz olanı tercih ederdim.
Hocam mx keys güzel ama baya tuzlu, ben de sessiz olan mk295 alacaktım ama internette biri mk235 alın yazmış arada kaldım o yüzden.

Wapentia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Murathan Çoban
mk295 çok harika bir klavyedir. Eski iş yerime de satın alıp kullandım. Şu anki iş yerimde de kullanıyorum. Vazgeçilmezimdir. Çok sessiz ve klavye dokunuşları harika

Btengin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Batuhan Engin
MK235'i 2 sene kadar kullanmıştım, o da fena bir klavye değil ama arada aman aman bir fiyat farkı olmadığı için ben MK295 diyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MK235'i 2 sene kadar kullanmıştım, o da fena bir klavye değil ama arada aman aman bir fiyat farkı olmadığı için ben MK295 diyorum.
dün aynı fiyata düşmüşlerdi keşke alsaydım 295i
Mesaj otomatik birleştirildi:

mk295 çok harika bir klavyedir. Eski iş yerime de satın alıp kullandım. Şu anki iş yerimde de kullanıyorum. Vazgeçilmezimdir. Çok sessiz ve klavye dokunuşları harika
hocam taşıması kolay oluyor mu arada eve götürmem lazım

Wapentia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Murathan Çoban
hocam taşıması kolay oluyor mu arada eve götürmem lazım
Sırt çantam var onunla birlikte ara sıra eve götürüyorum. Gelen kutunun farenin bulunduğu yeri kestim; anlayacağınız klavyenin sığabileceği şekilde bıraktım kutuyu. Tam olarak sıfır bir şekilde klavye sığıyor. Fareyi de çantanın gözlerinden birine koyuyorum. Sırt çantam da lenovo B210 modeldir. Rahat bir şekilde taşıyabiliyorum.

Top Bottom