Neler Yeni

OKULU BIRAKMALI MIYIM?

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ahmet
Arkadaşlar merhaba şu an son sınıfım ancak şöyle bir problem var ben tatillerde muavinlik yapıyorum ve artık okula gidesim zerre gelmiyor çalistigim işin parası da çok güzel hem de otobüsleri de sevdiğim için çok zevkli geliyor ve işimi yaparken keyif alıyorum ve ilerde de agır vasıta şoförü olmak istiyorum sizce okulu bırakmalı mıyım? Ailem bırakmamı istemiyor durumumuz da iyi Allah'a şükür ama ben okumak istemiyorum sizce ne napabilirim?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Baran Kut
Arkadaşlar merhaba şu an son sınıfım ancak şöyle bir problem var ben tatillerde muavinlik yapıyorum ve artık okula gidesim zerre gelmiyor çalistigim işin parası da çok güzel hem de otobüsleri de sevdiğim için çok zevkli geliyor ve işimi yaparken keyif alıyorum ve ilerde de agır vasıta şoförü olmak istiyorum sizce okulu bırakmalı mıyım? Ailem bırakmamı istemiyor durumumuz da iyi Allah'a şükür ama ben okumak istemiyorum sizce ne napabilirim?
Mezun ol öyle bırak bari. Üniversite zorunluluk değil zaten. İşinden sıkıldığın veya başka işe kendini odaklamak istediğin zaman destek amaçlı girer, şansını denersin.

Nick güzelmiş bu arada hocam :kekw:

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
chade
son sınıfa kadar gelmişsin okulunu bitir. eğitim her zaman önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mezun ol öyle bırak bari. Üniversite zorunluluk değil zaten. İşinden sıkıldığın veya başka işe kendini odaklamak istediğin zaman destek amaçlı girer, şansını denersin.

Nick güzelmiş bu arada hocam :kekw:
Teşekkürler hocam valla nickimden bende memnunum 🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

son sınıfa kadar gelmişsin okulunu bitir. eğitim her zaman önemli
Anladım hocam yani liseyi bitirip mi yapmalıyım bu isi

Meeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa ege
Okuduğun okul anadolu lisesi mi meslek lisesi mi eğer meslek lisesi ise 3 sene okumuşun 1 sene daha dayan meslek diploması boşa gitemsin. Anadolu lisesi isen bırakman bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum ilerleyen zamanlarda lise diplomasını açıktan alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Okuduğun okul anadolu lisesi mi meslek lisesi mi eğer meslek lisesi ise 3 sene okumuşun 1 sene daha dayan meslek diploması boşa gitemsin. Anadolu lisesi isen bırakman bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum ilerleyen zamanlarda lise diplomasını açıktan alırsın.
Anadolu lisesi hocam

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Ali
Türkiye şartlarında ne iş yapacak olursanız olun en kötü liseyi bitirin kardeşlerim. İlerde olurda pişman olursanız en kötü açık öğretim ile üniversite okuyabilirsiniz.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,183
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
liseyi bitir

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ahmet

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
oğuzhan ege
son sınıfta olmasan neyse derdim de son sınıftasın bitir diploman al sonra kafan rahat olur.

sbr23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri
Bir abin olarak tavsiyem okulunu mutlaka bitir. Hatta açıktan bile olsa üniversite bitir. Elinde her zaman diploman olsun. Şuan cazip olan fikirler yaş ilerledikçe cazibesini kaybediyor.Gençsin şuan bişey ifade etmez belki ilerde evlendiğinde çoluk çocuğun olduğunda akşam işden evine dönmenin mutlugunu umarım tadarsın. Yollar uzaklar zor olur çolugun çocuğun olduğunda.

Meeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mustafa ege
Anadolu lisesi hocam
Yani 1 sene daha dayansan tabii daha iyi olur ama düz lise diplomasını alsanda pek bir şey değişeceğini zannetmiyorum. İş kaçmıyorsa sen yinede 1 sene daha daynmaya çalış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,747
Üyeler
152,954
Son üye
goker
Top Bottom