Neler Yeni

okulumuzda alınan karar sizce doğru mu

Furkan008

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
merhaba gençler seri özet geçiyorum bazı arkadaşlarımız tiktok da bir akım vidosu yapıyorlar ve bu videoyu hocamız (müdür yardımcısı) görüyor ve telefonların toplanmasına kanaat getiriliyor her şey normal buraya kadar asıl sıkıntı buradan sonra velimizin kağıt imzalaması gerekiyor ama şöyle şartlar var
-telefonlar müdür yardımcısının odasında toplanacak
-telefonun başına bir şey gelirse okul sorumu değildir
-eğer okul çıkışı müdür yardımcısı yok işi var ıse okla geri gelip telefonu vermek zorunda değildir ertesi gün almalısınız
-öğle araları verilmeyecek
şimdi bunlardan sonra benim kararlarım değişti benim aile bireyim düzenli hastahaneye gidiyor haberleşmem lazım
telefon kırıldı en aşşa telefgon eli yüzü tutan 6k
okul çıkışı öğle arası bir işim olsa nasıl haberleşeceğim ???

sizin görüşleriniz nedir

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
merhaba gençler seri özet geçiyorum bazı arkadaşlarımız tiktok da bir akım vidosu yapıyorlar ve bu videoyu hocamız (müdür yardımcısı) görüyor ve telefonların toplanmasına kanaat getiriliyor her şey normal buraya kadar asıl sıkıntı buradan sonra velimizin kağıt imzalaması gerekiyor ama şöyle şartlar var
-telefonlar müdür yardımcısının odasında toplanacak
-telefonun başına bir şey gelirse okul sorumu değildir
-eğer okul çıkışı müdür yardımcısı yok işi var ıse okla geri gelip telefonu vermek zorunda değildir ertesi gün almalısınız
-öğle araları verilmeyecek
şimdi bunlardan sonra benim kararlarım değişti benim aile bireyim düzenli hastahaneye gidiyor haberleşmem lazım
telefonu müdür yardımcısı toplayıp sorumluluğu okul almıyorsa burada bir saçmalık var
ayriyeten ailen hastahaneye gidiyormuş geçmiş olsun müdür yardımcısına bu konuyu açıklasan sana hayır demez

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Berke Aktaş
Okullarda telefon yasaklanması müdürün elinde olan bir şey değil MEB yönetmeliği madde 4'te yazıyor her hangi bir ses video kayıt çekilmesinin yasaklandığı, öyle bir sıkıntın varsa kamerasız bir telefon getirirsen hiç bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.

Ama cidden saçma olmuş müdürünüzün sorumluluk almaması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
ragnar oğlu tarkan
sorumluluğu aldığı sürece sorun yok ama sorumluluk almıyormuş ben vermezdim saklardım cebimde

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,053
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Senin kendi kişisel ürününü aldıysa gün sonunda sana geri vermek zorunda sonraki gün falan olamaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca sorumlu değildir maddesi aşırı saçma o zaman toplama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okulu Adolf Hitler falan yönetiyor sanırım.

Golf 4 R32

80+ Silver
Akıllı saat hayat kurtarır. Çakma değilde orjinal samsung saatler var onlardan 2.el felan alıp ailene sms atabilirsin.

Kara*

80+ Silver
Merhaba,
Okul yönetimi tiktok çeken çoluk çocuk için iyi bir önlem almış, lakin sizin için hiç iyi değil bu durumu onlara iletin ve umarım anlayışla karşılarlar onun dışında yapacak bir şey yok. Ve çok keyfi bir karar aldıkları için saçma olmuş, lise biteli 3-4 yıl oldu ama biz de sabah derse başlamadan toplanırdı öğle arası işi v.s olanlar alırdı akabinde tekrar mola bitene kadar devam ederdi, sonra ders başlamadan bırakılıyordu müdürün odasına okul çıkışı durumlarında herkes gidip alıyordu sınıf kutusundan yani böyle olması lazımdı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Benim gibi yap telefonu verme hiç bişey de yapamazlar

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,228
İsim
Hasan Ali
Hocam tavsiye değildir
Bir hikaye kitabının içini oyuyorsun300/400 sayfa kenarlara süngeri silikon yada uhu japon fark etmez sonra en üstteki 2sayfayi yapıştırma teli içine koyarsın okurken de derste bakarsın denendi müdür yardımcısının dersinde özel sekme usi

Top Bottom