Neler Yeni

🟠 OLED GAMİNG MONİTÖR KULLANMAK TEHLİKELİ(!)

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Ben kaç yıl sonra tn den İPS geçtim bana bulaşmayın biraz takılayım

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Tüm zenginler bu başlıkta toplantı kaydedin arkadaşlar kim yazıyorsa bunlar zengin :D

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
reis sen bu çekingenlikle götüne donda alamazsın 7k bir monitör için bence ucuz bir fiyat
Hocam abarttın, Odyssey G4 kötü bir monitör mü mesela?

Tüm zenginler bu başlıkta toplantı kaydedin arkadaşlar kim yazıyorsa bunlar zengin :D
He valla ya, la 30k'ya millet sistem topluyor, 20k'ya monitör almak normal olmuş.

3-4 aydır oled kullanıyorum. Bana parlaklığı fazla bile geliyor. En düşükte kullanıyorum bu önemli bi detay. Sabah akşam ful parlaklık kullanmak istersenşz hiç almayın. En büyük husus bu.
Gardaş göz bırakmaz o parlaklık adamda, zaten bütün gün ekranlara bakıyoruz gözümüz mahvoluyor.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Qpre

BabaVoss7

80+ Silver
Gardaş göz bırakmaz o parlaklık adamda, zaten bütün gün ekranlara bakıyoruz gözümüz mahvoluyor.
kral bazılarına çok kez şahit oldum cidden öyle seviyorlar. gece zifiri karanlıkta adam monitörü tvyi fullüyor. saatlercede kullanıyor yani. eski monnitörümde 350nitti max. ben onuda 50nitte filan kullanıyodum. o yüzden şuan kullandığım oledde ekran ısınmıyor bile tatlı bi sıcaklık var sadece. yanma riski çok çok daha düşük oluyor bu yüzden haliyle. aldığımda garanti kapsamına girmiyor mesela. garanti parasını adamlar fazlasıyla alıyor istiyorsanız öyle bir şey maalesef.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
kral bazılarına çok kez şahit oldum cidden öyle seviyorlar. gece zifiri karanlıkta adam monitörü tvyi fullüyor. saatlercede kullanıyor yani. eski monnitörümde 350nitti max. ben onuda 50nitte filan kullanıyodum. o yüzden şuan kullandığım oledde ekran ısınmıyor bile tatlı bi sıcaklık var sadece. yanma riski çok çok daha düşük oluyor bu yüzden haliyle. aldığımda garanti kapsamına girmiyor mesela. garanti parasını adamlar fazlasıyla alıyor istiyorsanız öyle bir şey maalesef.
Hocam ben gece en kısığa alıyorum ya, nasıl bir göz var bunlarda :D

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,690
İsim
Oğuz Oğuz
Oled monitör alıp kim memnun olmaz :D
Var memnun olmayanlar. Her oled panel iyi değil. Bazı markalarda yanma sorunları çok var. Yazı netliği gibi sorunlar yaşayanlar var.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Hic yoksa 3 4 senesi var . Bu panele pasif sogutma yetersiz hava soğutma sart.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Mert Uysal
Oled monitör alıp kim memnun olmaz :D
benim aldıgım ekran AW3225QF böyle geciyor ilk aldıgımda sorunlarla karsılastım mailler attım 1 2 ay düzeltemediler daha sonrasında firmware update atarak düzelttiler yani ilk aldıgımda iade edicektim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,201
Üyeler
156,450
Son üye
globallytekno
Top Bottom