Neler Yeni

Online oyunları tek başına oynamak eğlenceli mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Online oyunları ekipsiz solo şekilde oynamak eğlenceli mi?
Eray adlı yayıncının GTA 5 ekip playlist videolarını izlerken bazen eğlenceli geliyor, ekranı kitlenmiş saatlerce izliyorum. Seneler önce Enes Batur'un GTA 5 ekip playlist videolarını izliyordum. Yakın zamanda PC almayı istiyorum ve heveslerim gta 5 online playlist oynamak konusunda. Ekibim yok, daha doğrusu oyun oynayan arkadaşım yok. CS:GO'da dahi ekipsiz girdiğim için, trol yapanlar ve saatlerce aim çalıştıktan sonra 2 hs atmaya hile diyenler (silver elo) yüzünden maçtan atıldığım oluyordu. Bu sebepten ekibim olmadığı için, ölüm maçı oynuyordum sürekli. Başlığı genel oyunlar üzerinden soruyorum, ayrıca ekipsiz arkadaşsız rastgele playlist'e gelen oyuncularla GTA 5 playlist oynamak sarıyor mu sizi? Yoksa benim oyun zevki solo olduğum için bir heves olarak kalır mı? Ayriyeten Rust, Valorant gibi oyunları solo oynamak sarar mı? Online oyunları solo oynamak sizce eğlenceli mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
Rust gibi crafta özellikle pvpe ye dayalı oyunları tek başına oynamak bi süre sonra can sıkabilir.Karşında hep ekipler olacağı için ama FPS tarzı oyunlarda bazen tek başına oynamak daha avantajlı olabiliyor.Eğlenme kısmı ise arkadaşlarla her oyun eğlenceli tabi nasıl arkadşın olduğuna bağlı kanser eden bi arkadaşın olursa zevk alamazsın

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,004
İsim
Emre siyah
online oyun presiz asla sarmıyor bir saatten sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
online oyun presiz asla sarmıyor bir saatten sonra
ETS 2 truckersmp üzerinden, online halde saatlerimi vermişimdir. Her oyun için dediğiniz geçerli olmayabilir. CS:GO'da sırf silah mekanikleri ve Oyun tarzı hoş geldiğinden, solo olarak ne kadar oyundan atsalarda saatlerce oynadığım oldu.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,004
İsim
Emre siyah
ETS 2 truckersmp üzerinden, online halde saatlerimi vermişimdir. Her oyun için dediğiniz geçerli olmayabilir. CS:GO'da sırf silah mekanikleri ve Oyun tarzı hoş geldiğinden, solo olarak ne kadar oyundan atsalarda saatlerce oynadığım oldu.
kendi fikrimi savunmak ile uğraşamıyacağım çünkü biraz fazla sıkılan bir insanım .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,346
Üyeler
154,562
Son üye
buffbuyucusu
Top Bottom