Neler Yeni

Opera güvenilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
epik kullanıcı
Merhaba, Opera güvenilir mi yani gizliliğini sormuyorum her tarayıcı verileri alıyor ama mesala Opera kullansam hesaplarım falan çalınır mı? Çünkü bir forumda Opera'yı bayağı gömmüşlerdi.

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Mert
Merhaba, Opera güvenilir mi yani gizliliğini sormuyorum her tarayıcı verileri alıyor ama mesala Opera kullansam hesaplarım falan çalınır mı? Çünkü bir forumda Opera'yı bayağı gömmüşlerdi.
Yok be kim gömüyo gayet iyi senelerdir kullanıyorum hiç bişiyi yok

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,183
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Opera gayet iyi hatta GX browser'ı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
epik kullanıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok be kim gömüyo gayet iyi senelerdir kullanıyorum hiç bişiyi yok
Hocam bir forum var belki duymuşsunuzdur adını veremeyeceğim yasaktır belki t ile başlayan bir forumda bayağı gömüyorlar attıkları kanıtlar çok fazla

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Benim şuanki laptopum çöp gibi chrome kullanıyordum açarken kasıyordu opera gx kullanmaya başladım ramini ve işlemciyi kısıtlayabildiğin için artık kasmaz oldu öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
epik kullanıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim şuanki laptopum çöp gibi chrome kullanıyordum açarken kasıyordu opera gx kullanmaya başladım ramini ve işlemciyi kısıtlayabildiğin için artık kasmaz oldu öneririm
Hocam gx kullandım ağır çalışıyordu ve fazla ram tüketiyodu bende chrome'a geçtim

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Mert
Hocam bir forum var belki duymuşsunuzdur adını veremeyeceğim yasaktır belki t ile başlayan bir forumda bayağı gömüyorlar attıkları kanıtlar çok fazla
Yok her şeyi gömmek için bahane arayan insanlar çok internet ortamında hiç bir şeyimiz gizli değil zaten

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Köylü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Bahadır Özel
Ben vals tercih ediyorum

Akiran

80+ Silver
Evet, Opera'nın veri sattığına dair iddialar var fakat açık açık hesabınız da çalınmayacaktır. Zaten Google için bile aynı iddialar var, kaldı ki bunlar bir "iddia".

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,788
Üyeler
138,408
Son üye
eak1907
Top Bottom