Neler Yeni

Ori and the Will of the Wisps Oynanır mı?

Satashke

80+ Bronze
Dostlar 1. Oyun olan Ori and The Blind Forest ı oynamaya çalışıyorum. 4 saat oynadım. Fakat ya ben yaşlandım ya da oyun çok zor. Oyundan zevk almıyorum zorluğu yüzünden. İlk oyunu atlayıp 2. oyundan başlasam çok önemli şeyler kaçırır mıyım? Bir de 2. oyun da ilk oyun gibi zor mu?

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Oyun müthiş ötesi bir şey.
Yandan bakış olarak tek oynayabildiğim oyun.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Emre Kaplan
Dostlar 1. Oyun olan Ori and The Blind Forest ı oynamaya çalışıyorum. 4 saat oynadım. Fakat ya ben yaşlandım ya da oyun çok zor. Oyundan zevk almıyorum zorluğu yüzünden. İlk oyunu atlayıp 2. oyundan başlasam çok önemli şeyler kaçırır mıyım? Bir de 2. oyun da ilk oyun gibi zor mu?
Oyun ilk oyun gibi metroidvania tarzı . zor kısmı büyük ihtimalle kombatları yüzünden geliyor . ilk oyunda sadece tek tuşla saldırma var ikinci oyunda kılıç yay balyoz gibi silah seçenkeleri var zorluk olarak aynı olsa da benim gözümde cok daha zevkli sıkmaz en azından

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun

Satashke

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun ilk oyun gibi metroidvania tarzı . zor kısmı büyük ihtimalle kombatları yüzünden geliyor . ilk oyunda sadece tek tuşla saldırma var ikinci oyunda kılıç yay balyoz gibi silah seçenkeleri var zorluk olarak aynı olsa da benim gözümde cok daha zevkli sıkmaz en azından
İlk oyunda ölmekten kriz geçirdim artık. Save sistemi de saçma sapan. Konuyu unuttum bölümleri geçene kadar

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Kubilay Aktemur
ben ilk oyunu oynadım geçenlerde çok iyiydi, save sistemini anlayınca çokta kötü değil bence.
bölüm sonlarındaki kaçış bölümleri çok zor oluyor ama eğlencesi orada bence.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Emre Kaplan
İlk oyunda ölmekten kriz geçirdim artık. Save sistemi de saçma sapan. Konuyu unuttum bölümleri geçene kadar
ori de nasıl sinir krizi geçirirsin ya :D save sistemi nasıldı hatırlamıyorum da oyun cok zor değil ve cidden dövüş mekanikleri zevkli zor gelse bile o dövüşler için oynanır
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben ilk oyunu oynadım geçenlerde çok iyiydi, save sistemini anlayınca çokta kötü değil bence.
bölüm sonlarındaki kaçış bölümleri çok zor oluyor ama eğlencesi orada bence.
kaçış kısımlarından nefret ediyorum ya kalp krizi geçiricektim cok stres oluyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,769
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom