Neler Yeni

Orijinal ırk ile karma ırk arasındaki fark nedir?

Flokii

80+
Merhaba kedi sahipleneceğim orijinal ırk ile karma ırk arasındaki fark nedir?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,957
İsim
HBE
Biri tek ırkın iki cinsiyetinden doğan yavru anlamına geliyor,

Diğeri laboratuar ortamında 3 ve fazla ırkın bir araya getirilmesi yada iki farklı ırkın çiftleşmesinden doğan yavru anlamına geliyor.
Belirli bir ırktan (misal British shorthair) kedi ile farklı bir ırktan kediyi çiftleştirip, doğan yavruya karma British shorthair demeleri yani.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,914
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Mantık yürüterek cevap vereceğim yanlış olabilir.
Orjinal kendi türüyle, Karma başka tür ile çiftleştirilmiş olabilir.

Flokii

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biri tek ırkın iki cinsiyetinden doğan yavru anlamına geliyor,

Diğeri laboratuar ortamında 3 ve fazla ırkın bir araya getirilmesi yada iki farklı ırkın çiftleşmesinden doğan yavru anlamına geliyor.
Belirli bir ırktan (misal British shorthair) kedi ile farklı bir ırktan kediyi çiftleştirip, doğan yavruya karma British shorthair demeleri yani.
British shorthair sahipleneceğim de nasıl orijinal karma olduğunu anlarım sahibi orijinal ırk diyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğraftan anlayabilir miyiz fotoğrafını atsam

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
British shorthair sahipleneceğim de nasıl orijinal karma olduğunu anlarım sahibi orijinal ırk diyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğraftan anlayabilir miyiz fotoğrafını atsam
Cinse bu kadar takılıyorsan rica ediyorum kedi sahiplenme sen. Cins kediler hakkında tek bir şey bilmediğin o kadar belli ki. Hayatı boyunca acı çekecek, hastalığa yatkın kedileri sahiplenmekten cidden zevk alıyor musunuz?

Flokii

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cinse bu kadar takılıyorsan rica ediyorum kedi sahiplenme sen. Cins kediler hakkında tek bir şey bilmediğin o kadar belli ki. Hayatı boyunca acı çekecek, hastalığa yatkın kedileri sahiplenmekten cidden zevk alıyor musunuz?
Kedi sahiplenip sahiplenmeyeceğim kimseyi ilgilendirmez. Cinse takıldığım felanda yok. Bu kaba üslubunuzu kınıyorum.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Uygunsuz davranış
Kedi sahiplenip sahiplenmeyeceğim kimseyi ilgilendirmez. Cinse takıldığım felanda yok. Bu kaba üslubunuzu kınıyorum.
Aynen baya yok. Yazık sana. Umarım hayatın boyunca bir British Shorthair ne kadar acı/ağrı çekiyorsa daha beterini çekersin.

Flokii

80+
Aynen baya yok. Yazık sana. Umarım hayatın boyunca bir British Shorthair ne kadar acı/ağrı çekiyorsa daha beterini çekersin.
Beddua etmende iyiymiş :D o beddualar edeni bulurmuş dikkatli ol :)

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Beddua etmende iyiymiş :D o beddualar edeni bulurmuş dikkatli ol :)
Acı çekeceğini bile bile kediyi sahiplenmeyi düşünmende sorun yok, benim aynı acıyı senin de çekmeni dilemem mi sorun oldu? Yazık hahahahah bana dikkatli ol diyeceğine git hayvanlar hakkında bilgi edin.

Flokii

80+
Acı çekeceğini bile bile kediyi sahiplenmeyi düşünmende sorun yok, benim aynı acıyı senin de çekmeni dilemem mi sorun oldu? Yazık hahahahah bana dikkatli ol diyeceğine git hayvanlar hakkında bilgi edin.
Daha fazla konuma yorum yapmazsanız sevinirim. Beni rahatsız ediyorsunuz.

Top Bottom