Neler Yeni

Orta bütçeli 3,5 k geliri olannbi aile ayda kaç PS4 oyunu alabilir ?

Mojo jojo

80+ Silver
Bizim bütçe normalde 2500tl civarı ama babaannemin dedemin bizde kalması sebebiyle 4500-5000'e yaklaşıyor herhalde.
👍. Birde ben PS4 oyunları bide yıllık ps plus alsam ayda kaç oyun alırım kendi param ile ?ps plus dahil değil .

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
boş konular açıyorsunuz belki 1000tl gideriniz vardır belki 2000 nereden bilelim ayrıca belki 50 tllik oyun alacaksınızdır belki de 100 tllik oyun alacaksınızdır bu kadar şey olmayın
Haklısın da gece gece boş yapıyoz işte boş ver
Mesaj otomatik birleştirildi:

👍. Birde ben PS4 oyunları bide yıllık ps plus alsam ayda kaç oyun alırım kendi param ile ?ps plus dahil değil .
Vallahi kardeşim yeni oyunlar 300 ile 800 arası değişiyor. Eski oyunlarda işte 100-300tl arası. Bu daha çok senin ne kadar para vermek isteğine ve ne tarz oyunlar sevdiğine bağlı.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Bak şimdi, ben de orta gelirli bir aileye sahibim. Senin yaşında iken bir anlık heves ile PC’den dönüp PS4 aldırma kararı aldım. Fakat çok büyük bir hata oldu benim için, “ha” deyince oyun alamıyorsun. Ay da 1 tane 2 tane alabiliyordu bana ancak ailem, ben de sürekli oynadığımdan dolayı kısa sürede bitiriyordum oyunları. Uzun lafın kısası, eğer konsol bir köşede bekleyecekse; almanı önermem.

Mojo jojo

80+ Silver
Bak şimdi, ben de orta gelirli bir aileye sahibim. Senin yaşında iken bir anlık heves ile PC’den dönüp PS4 aldırma kararı aldım. Fakat çok büyük bir hata oldu benim için, “ha” deyince oyun alamıyorsun. Ay da 1 tane 2 tane alabiliyordu bana ancak ailem, ben de sürekli oynadığımdan dolayı kısa sürede bitiriyordum oyunları. Uzun lafın kısası, eğer konsol bir köşede bekleyecekse; almanı önermem.
Ex ler için alıyorum , para biriktir alırım arkadaşım var takas yaparım , biraz ikinci el bakarım .

VitoScaletta

80+ Gold
bizene sizin aileniniz maaşından gelirinden giderinden gidin kendiniz ayda biriktireceğiniz parayı hesaplayın oyun fiyatlarını hesaplayın ister kırdırın ister orjinal alın ister ps plus alın ne yapıyorsanız yapın hesap makinesi diye bi uygulama var

Mojo jojo

80+ Silver
bizene sizin aileniniz maaşından gelirinden giderinden gidin kendiniz ayda biriktireceğiniz parayı hesaplayın oyun fiyatlarını hesaplayın ister kırdırın ister orjinal alın ister ps plus alın ne yapıyorsanız yapın hesap makinesi diye bi uygulama var
? İyimisin , ben fikir almak için konu açtım , neyse uyarı puanım var üstelemeye değmez. Engel aticam .

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,710
İsim
Mert Can Ergün
zorlasan 5 tane alırsın ps4 oyunları çok pahalı değil kutulu kısmında letgo sahibinden uyguna bulursun olmadı ps4 dükkanları var orda da uygun fiyata oyun alıp üstüne takas yada satarsın yeni oyun alırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

3,5 k geliri alıyorsun badem geriye ne kadar kalıyor

Son düzenleme:

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Hangi oyunları alacağına bağlı. Yeni nesil oyunlardan bahsediyorsan onlar artık 600-700 liradan çıkıyor. Ki 3500 geliriniz varken, ve 5 kişilik bir aileyken 700 lira oyuna vermek saçmalık.

Ama 2-3 yıllık eski oyunlardan bahsediyorsan onlar ortalama 150-200TL civarı.

Onlardan alırsan her ay 1 - 2 tane alırsın. Ama her ay oyun almana gerek de yok bence. Alacağın oyuna bağlı olarak bi oyunu 3 ay boyunca oynayabilirsin.

Top Bottom