Neler Yeni

Ortalama 300 max 500-600 kablolu kablosuz mouse önerisi

alex jensen

80+ Silver
logitech razer steelseries hyperx ya da asus düşünüyorum sensörü ve boyutu önemli rival 3 boyutları tam elime uygun hali hazırda kullandığım mouse çok büyük aim oturtamıyorum o yüzden iyi bir mouse bakıyorum

En İyi Cevap
3
Razer Basilisk x hyperspeed ve Logitech G305 kullandım ikisinide tavsiye ederim. Razerın şarj süresi gerçekten wireless olduğunu unutturacak kadar uzun.

shurik3n_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Can İLHAN
İkinci el takıntın yoksa pugio II şiddetle öneririm. Bluetooth desteği de mevcut. Hala kullanıyorum 2. el yanlış hatırlamıyorsam 400 TL bandına almıştım. Şarjı ise aktif kullanımda 1 hafta rahatlıkla gidiyor.

alex jensen

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer Basilisk x hyperspeed ve Logitech G305 kullandım ikisinide tavsiye ederim. Razerın şarj süresi gerçekten wireless olduğunu unutturacak kadar uzun.
razer çok kaba elime büyük gelir g305 düşünebilirim sensörü nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci el takıntın yoksa pugio II şiddetle öneririm. Bluetooth desteği de mevcut. Hala kullanıyorum 2. el yanlış hatırlamıyorsam 400 TL bandına almıştım. Şarjı ise aktif kullanımda 1 hafta rahatlıkla gidiyor.
o mouseun ergonomisi tuhaf geldi bana bir bakayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

razer viper mini alıcam gibi

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
ben sıfır aldım şarjı 1 haftadan bile fazla gidiyor bana ben de memnunum elin çok büyük değilse alabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,956
Üyeler
147,803
Son üye
SelcukBey44
Top Bottom