Neler Yeni

OTG desteği var mı yok mu nasıl anlayabilirim

Fazıl 63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
STORM63
Telefonum poco x3 gt epey sitesinden baktığım zaman telefonda OTG desteği vardı ama şu an USB taktım gözükmüyor ne yapabilirim

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Cihan Mert Karagöz
ayarları kurcalamayı dene benim telefonumda xiaomi ayarlardan otg açmadan çalıştırmıyor. belki sende de öyledir
bende ayarlar-ek ayarlar-OTG sekmesindeydi arayüzü miui 12 galiba öyle olabilir.
youtube de baktığım videoda da öyle bir ayar açmadan direk takıp usb belleği okutmuştu.
yani ya ayarı var ya da elindeki dönüştürücü bozuk

Son düzenleme:

mesut3467

80+ Bronze
Ben zamanında eski bir telefonum için google playden uygulama ile çözmüştüm. Şuan uygulamayı hatırlamıyorum. Biraz deneyerek belki çalıştırabilirsin. Uygulamanın küçük bir ücreti vardı ama otg desteği olmayan bir cihazda otg kullanmamı sağladı.

Fazıl 63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
STORM63
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ayarları kurcalamayı dene benim telefonumda xiaomi ayarlardan otg açmadan çalıştırmıyor. belki sende de öyledir
bende ayarlar-ek ayarlar-OTG sekmesindeydi arayüzü miui 12 galiba öyle olabilir.
youtube de baktığım videoda da öyle bir ayar açmadan direk takıp usb belleği okutmuştu.
yani ya ayarı var ya da elindeki dönüştürücü bozuk
Elimdeki OTG kablosu bozuk değil zira iki telefonda da denedim herhangi bir sıkıntı çıkmadı

Top Bottom